P0

Kultūra

„Sūduvyje“ – pabėgimo kambarys su ekstremaliais pojūčiais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-12


Lietuvos jūrų muziejus laive-muziejuje ,,Sūduvis“ parengė išskirtinį, modernų ir kupiną ekstremalių patirčių edukacinį užsiėmimą ,,Pabėgimo kambarys SOS“. Pirmieji užsiėmimai vyks jau spalio 12 dieną.

Lietuvos jūrų muziejaus istorikai ir edukatoriai, pasitelkę naujausias technologijas ir kariškių patirtį, sukūrė patyriminę minų medžioklės operaciją, kurios metu reikės tiksliai vykdyti kapitono komandas, identifikuoti ir atkoduoti paslėptas žinutes, gerai orientuotis aplinkoje, veikti išvien, būti greitiems, drąsiems, išmaniems priimant sprendimus, išbandant specialiąją laivo įrangą. Teks patirti ir gaisrą, ir net detonuoti sprogmenis.

Pilnas įtampos ir atradimų autentiškoje laivo – minų medžiotojo aplinkoje užsiėmimas trunka valandą, jis skirtas 3-7 asmenų grupei, rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 14 metų, tinka šeimoms, draugų būreliams, besidomintiems laivais, galvosūkių ar pabėgimo kambarių entuziastams.

Minų medžioklė pabėgimo kambaryje paremta realiais veiksmais, kurie buvo atliekami laivui vykdant minų paieškos, identifikavimo ir sunaikinimo darbus. Tačiau užsiėmimo metu atsiranda ir nerealių veikėjų: laivo vadas, akustikė atgyja jau papildytoje realybėje, o jų veiksmai, dalyviams kuria jausmą, lyg jie būtų realūs veikėjai. Mokomojo kovinio pavojaus metu reikės valdyti projekcijoje laivą ir sėkmingai praplaukti minų lauką. Ekstremalius pojūčius sustiprins ir kilęs gaisro pavojus. Dalyviai žaidimo metu patirs jausmą, lyg patys tarnautų laive M52 ,,Sūduvis“.

.


  Kultūros straipsnių vidus

  2023-10-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt