Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-13 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, ketvirtadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 224 žmonėms, iš kurių antrą kartą užsikrėtė 54, trečią – 13 žmonių. Klaipėdoje susirgo 6 žmonės, antrą kartą- vienas.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 1,3 proc., uostamiestyje – 37,5 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 68,4 atvejo iki 67,1 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių jau yra 14-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 117,5 atvejų iki 115,6.
Blogiausia situacija išlieka Molėtų rajono savivaldybėje, o geriausioje pozicijoje dabar yra Plungės rajono savivaldybė. Antroje vietoje – Skuodo rajonas, trečioje – Neringa.
Šalyje praėjusią parą sirgo 4840 žmonių – 76 mažiau nei trečiadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo vienu – iki 165.
Praėjusią parą nuo COVID-19 mirė vienas asmuo ir bendras netekčių skaičius jau yra 9718. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Ketvirtadienį šalyje paskiepyto 185 žmonės, iš jų 177 skiepijosi pakartotinai. Tuo metu Klaipėdoje pakartotinai paskiepyti trys asmenys.
Parašykite komentarą