Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-14 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, penktadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 281 žmogui, iš kurių antrą kartą užsikrėtė 59, trečią – 10 žmonių. Klaipėdoje pirmą kartą susirgo 10 žmonių.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 3,3 proc., uostamiestyje sumažėjo 30,6 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, išlieka toks pat – 67,1 atvejo ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių tebėra 14-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 115,6 iki 117,1.
Blogiausia situacija išlieka Molėtų rajono savivaldybėje, o geriausioje pozicijoje yra Plungės rajono savivaldybė. Antroje vietoje – Skuodo rajonas, trečioje – Neringa.
Šalyje praėjusią parą sirgo 4840 žmonių – net 291 daugiau nei ketvirtadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius padidėjo nuo 165 iki 174.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, ir tokių netekčių skaičius išlieka 9718. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Penktadienį šalyje paskiepytas seniai nematytas rekordinis žmonių skaičius – 931. Iš jų 897 skiepijosi pakartotinai. Tuo metu Klaipėdoje pakartotinai paskiepyti 8 asmenys.
Kurie suleido eksperimentinius vaistus arba trombai arba mirė. Vienai šeimai kažkokia lyga kojose atsirado. Skauda paeiti negali.
Tegul ministerija parodo tyrimus kiek žmonių po skiepu susirgo ir mirė