Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-15 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, šeštadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 38 žmonėms, iš kurių antrą kartą užsikrėtė septyni asmenys. Klaipėdoje pirmą kartą susirgo tik vienas žmogus.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 3,8 proc., uostamiestyje jis sumažėjo 33,3 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 67,1 atvejo iki 67, 8 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių nukrito dviem pozicijomis, atsidūręs vėl 16-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis sumenko nežymiai – nuo 117,1 iki 116,9 atvejo.
Blogiausia situacija išlieka Molėtų rajono savivaldybėje, o geriausioje pozicijoje dabar yra Skuodo rajono savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 5140 žmonių – net 300 daugiau nei penktadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo vienu – iki 173.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, ir tokių netekčių skaičius išlieka 9718. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Nors savaitgaliais vakcinacija įprastai nevykdoma, agentūros pateikiami duomenys rodo, jog penkiems asmenims šeštadienį pavyko pakartotinai pasiskiepyti.
Parašykite komentarą