P0

Transportas

Nukeliamas Baltijos pr. estakados atidarymas (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-16


Klaipėdos savivaldybė praneša, jog Baltijos pr. estakada bus atidaryta kiek vėliau nei planuota. Įvertinus situaciją, nutarta, kad būtina paplatinti prieš estakadą Vilniaus plente įrengtą laikiną įsukimą – esą šiuos darbus planuota atlikti savaitgalį, tačiau dėl oro sąlygų nebuvo galimas asfaltavimas.

Palmiros Mart nuotr.

Tikimasi, kad įsukimas bus paplatintas artimiausiu metu. Kol to nebus padaryta, savivaldybė nesutinka, kad būtų pradėta geležinkelio viaduko rekonstrukcija Vilniaus plente ir ribojamas eismas minėtame ruože. Būtent dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos planuojamos viaduko rekonstrukcijos buvo skubinamas Baltijos pr. estakados atidarymas.

Atsižvelgus į artėjančius geležinkelio viaduko rekonstrukcijos darbus ir komplikuotą įvažiavimą į miestą, Klaipėdos valdžia priėmė sprendimą – atlikti dalinį Baltijos prospekto estakados darbų pridavimą ir atverti eismą estakada.

Tikimasi, kad atidarius eismą estakada, automobilių srautas bent dalinai sumažės. Datą, kada bus pradedama viaduko rekonstrukcija bei atidaryta estakada, žadama patikslinti artimiausiomis dienomis.


  2023-10-16

  5 komentarai “Nukeliamas Baltijos pr. estakados atidarymas”

  1. AvatarBL! (IP: 78.61.188.164)

   Normali praktika: per 2 metus pastato 250 km autobana su visa infrastruktura

  2. AvatarBL! (IP: 78.61.188.164)

   Netikietai atejo ziema…

  3. AvatarMan vis labiau patinka mero Vaitkaus ir komandos darbas - (IP: 90.131.35.34)

   ____Tikimasi, kad įsukimas bus paplatintas artimiausiu metu. KOL TO NEBUS PADARYTA , savivaldybė SAVIVALDYBĖ NESUTINKA , KAD BŪTŲ PRADĖTA geležinkelio viaduko rekonstrukcija Vilniaus plente ir ribojamas eismas minėtame ruože. Būtent dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos planuojamos viaduko rekonstrukcijos buvo skubinamas Baltijos pr. estakados atidarymas

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt