P0

Miestas

Klaipėda pradeda šildymo sezoną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-17


Nuo trečiadienio Klaipėdoje pradedami šildyti ir daugiabučiai – spalio 18-ąją visame mieste prasideda oficialus šildymo sezonas. Planuojama, kad šių metų šildymo sezonas bus pigesnis nei praėjusiais metais. 

„Jau sulaukėme daugybės pastebėjimų, kad metas pradėti šildyti daugiabučius. Žinoma, šiluma – ne tik komfortas, bet ir papildomos išlaidos gyventojams. Tačiau šiemet tikimės, kad tai netaps ypač didele našta gyventojams, prognozuojama, kad atpigus energetiniams ištekliams, jei situacija nepasileis, šildymo išlaidos gyventojams gali būti apie 40 procentų mažesnės. Taip pat svarbu, kad gyventojai kuo mažiau jaustų išorinių procesų pasekmes, privalome žiūrėti į priekį ir siekti, kad klaipėdiečiams kaina būtų kiek įmanoma mažesnė. Jau dabar būtina pradėti svarstyti, kaip įveiklinti bendrovę „Geotermą“, kurios dėka būtų tiekiama ekologiška šiluma už konkurencingą kainą“, – pranešime pažymi Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Gyventojai, kurie dar nejaučia poreikio, kad jų būstas būtų šildomas, gali pasinaudoti galimybe atidėti sezono pradžią. Norint, kad daugiabutis dar nebūtų šildomas, reikalingas daugiau nei pusės namo gyventojų pritarimas, dėl proceso inicijavimo reikėtų derinti su daugiabučio namo administratoriumi arba bendrijos pirmininku.

Kiek anksčiau, nuo spalio 13 dienos, Klaipėdoje jau buvo pradėtos šildyti ugdymo įstaigos, taip pat savivaldybei pavaldžios socialinių paslaugų, sveikatos, kultūros, sporto įstaigos.

INFORMACIJA

Šildymo sezono pradžia Klaipėdoje per pastaruosius 10 metų:

2013 m. – spalio 15 d.
2014 m. – spalio 22 d.
2015 m. – spalio 9 d.
2016 m. – spalio 10 d.
2017 m. – spalio 11 d.
2018 m. – spalio 22 d.
2019 m. – spalio 7 d.
2020 m. – spalio 15 d.
2021 m. – spalio 12 d.
2022 m. – spalio 26 d.


  Miesto straipsnių vidus

  2023-10-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt