P0

Miestas

Klaipėda vėl ieško kalėdinės eglutės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-18


Klaipėdos centrine eglute šiemet ir vėl taps tikras, natūralus medelis, kuris savo misiją pradės gruodžio 2-ąją, kai vyks numatytas įžiebimo renginys. Kalėdinių renginių organizatorius VšĮ „Klaipėdos šventės“ paskelbė tokios eglutės paiešką. Jau dabar klaipėdiečiai kviečiami siūlyti savo užaugintų eglių kandidatūras.

Prieš metus Teatro aikštę papuošė Klaipėdos universiteto botanikos sodo padovanota eglė.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Iniciatyva dovanoti ne vieną dešimtmetį augintas egles, klaipėdiečiai pirmą kartą pakviesti prieš aštuonerius metus.  Nuo 2015-ųjų tęsiama iniciatyva rodo, kad padovanoti žaliaskares žmones skatina įvairios priežastys – aukštaūgiai medžiai užstoja saulės šviesą, kartais kliudo elektros laidams, užima daug vietos.

Nusprendus prisidėti prie stebuklingų Klaipėdos miesto Kalėdų kūrimo ir dovanoti savo užaugintą medį, organizatoriai išspręs visus su eglutės nukirtimu, pervežimu ir medžio augimo vietos sutvarkymu susijusius rūpesčius.

Reikalavimai Klaipėdos eglutei – ne žemesnė kaip 10 metrų aukščio, plačiu ir gausiu šakų vainiku. Visos pasiūlytos kandidatės bus apžiūrėtos, įvertintos ir pristatytos visuomenei. Sudaryta komisija atrinks tinkamiausią ir verčiausią Klaipėdos miesto eglės vardo.

Pasiūlymų su nuotraukomis organizatoriai lauks iki spalio 27 d., el. p.: zivile@jurossvente.lt (tel. +370 67317050).


  2023-10-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt