Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-18 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, antradienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija buvo patvirtinta 374 žmonėms, iš kurių antrą kartą užsikrėtė 113 asmenys, trečią – 14. Klaipėdoje susirgo 9 žmonės: 3 susirgo antrą kartą, vienas – trečią.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 15,9 proc., uostamiestyje – 19 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 59,9 atvejo iki 59,2 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių išlieka 12-oje vietoje. 11-oje vietoje yra Neringa. Šalyje šis rodiklis paaugo nuo 122 iki 125,6 atvejo.
Iš blogiausios situacijos Molėtus išstūmė Visagino rajono savivaldybė, o geriausioje pozicijoje tebėra Plungės rajono savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 4973 žmonės – 122 daugiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius sumažėjo nuo 152 iki 148.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, netekčių skaičius yra 9720. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Antradienį šalyje paskiepyti net 963 žmonės, iš kurių 939 skiepijosi pakartotinai. Tuo metu Klaipėdoje pakartotinai paskiepyta 19 asmenų.
Parašykite komentarą