24 metų vaikinas suimtas už kokaino ir šaunamojo ginklo laikymą

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-10-19

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai su įkalčiais sulaikė asmenį, kuris įtariamas neteisėtai disponavęs dideliu narkotinių medžiagų kiekiu bei šaunamuoju ginklu.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie niekur nedirbančio 24 m. Klaipėdos miesto gyventojo, siejamo su organizuotu nusikalstamumu, galimai vykdomą kvaišalų platinimą. Šis asmuo jau anksčiau teistas už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis.

Rugsėjo mėn. pabaigoje Klaipėdoje, Taikos pr., pareigūnai minėtą vyriškį sulaikė. Tą pačią dieną atliktų kratų klaipėdiečio gyvenamojoje vietoje bei pagalbinėse patalpose, kuriomis šis naudojosi, metu rasta apie 55 g gryno kokaino (bendra masė – apie 125 g), apie 140 g kanapių, dvejos svarstyklės bei šaunamasis ginklas.

Jaunuoliui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu, turint tikslą jas platinti, bei neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu. Jis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Taip pat suimtajam pareikšti įtarimai ir dėl kitų nusikalstamų veikų – jis įtariamas tuo, kad įvykdė plėšimą, sistemingai baugino asmenį ir sugadino nedidelės vertės svetimą turtą.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikai ir ginklai nuvedė į belangę

25-erių klaipėdietis Deividas Skrodenis nuteistas dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo turint tikslą juos platinti, neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklais ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Už iš Ispanijos pargabentus 22 kg kanapių - teisiamųjų suolas

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje 44 metų plungiškis kaltinamas kontrabanda iš Ispanijos pargabenęs labai didelį kiekį ...
2024-05-06
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Už 16-metei parduotas kanapes laisvės gali netekti ilgiems metams

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša baigusi ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl labai sunkaus nusikaltimo – narkotinių ...
2024-04-11
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This