P0

Kultūra

Atlikėja Ingaja Parodų rūmuose pristatys muzikinį projektą „Banguoti“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-19


Spalio 20 d., penktadienį, 18.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose atlikėja, dainų autorė ir kompozitorė iš Klaipėdos, Ingaja-Inga Mikulėnė pristatys savo naują muzikinį projektą „Banguoti“. Jis KKKC bus rodomas iki spalio 28 d.

Muzikinis projektas „banguoti“ kalba apie kūrėjus Klaipėdos mieste ir jų santykį su jūra. Žmogaus santykis su gamta – labai glaudus, o Klaipėdos miestas turi puikias sąlygas puoselėti šį ryšį. Įvairiuose šaltiniuose yra glaudžiai minimas gamtos ir kūrybiškumo santykis. Atrodo, kad laikas, praleistas gamtoje gali sustiprinti kūrybinius mąstymo procesus, padėti susitelkti bei generuojant idėjas ir atgauti jėgas. Dažnai kūrybingi žmonės yra laikomi tokiais, kurie „ilgą laiką būna viduje“: sėdi tamsoje bei dirba valandų valandas savo dirbtuvėse. Tačiau vis daugiau tyrimų atskleidžia, jog susiliejimas su gamta irgi gali suteikti postūmį kūrybiniams procesams. Todėl šio projekto tikslas – parodyti, kad gyvenimas uostamiestyje yra puiki terpė vystyti savo projektus, generuoti idėjas, susilieti su jūra, gamta, tačiau tuo pačiu atrasti save ir progresuojančiame mieste… išlaikant pusiausvyrą vis spartėjančiame kasdienybės ritme. Planuojama, kad projekto „Banguoti“ metu bus pakalbinta iš viso dvidešimt Klaipėdos kūrėjų, pasidalinsiančių savo mintimis apie gyvenimą ir kūrybą prie jūros.


  2023-10-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt