P0

Kultūra

Giedojimų vakare aptars pagarbos mirusiesiems būdus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-19


Spalio 25 d., trečiadienį, 17.30 val., Klaipėdos etnokultūros centras kviečia į tradicinių giedojimų vakarą „Kaip pagerbiame mirusiuosius?” Artėjant Visiems šventiems ir Vėlinėms kartu kviečiama pamąstyti apie pagarbą mūsų mirusiems, kaip ir kokias būdais ją reiškiame.

Mirtis yra neatsiejama gyvenimo dalis, ir kiekviena kultūra turi savo būdus, kaip pagerbti mirusiuosius. Pokalbyje dalyvaus psichologė Banga Narmontienė, Klaipėdos Marijos taikos karalienės parapijos liaudiškojo giedojimo ansamblis (vad. Vidmantas Budreckis). Vakarą ves Klaipėdos universiteto prof. dr. Saulius Stumbra.

Bus aptariami klausimui, ką reiškia gedėti ir kaip tai daroma, ar priimtinas palaikų barstymas, nuo kelių metų dera vaikams dalyvauti laidotuvėse, kas dera ir nedera per šermenis ir laidotuves ir kt.


  2023-10-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt