Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-19 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, trečiadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija buvo patvirtinta 378 žmonėms, iš kurių antrą kartą užsikrėtė 93 asmenys, trečią – 17. Klaipėdoje susirgo 8 žmonės, keturi iš jų – antrą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 21,9 proc., uostamiestyje – 35 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 59,2 iki 60,5 atvejo ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių nukrito dviem pozicijom, atsidūręs 14-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis paaugo nuo 125,6 atvejo iki 131.
Blogiausioje situacijoje antra para yra Visagino rajono savivaldybė, o iš geriausios pozicijos Plungę išstūmė Zarasų rajono savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 5084 žmonės – 111 daugiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius padidėjo nuo 148 iki 151.
Praėjusią parą COVID-19 nusinešė dar vieno asmens mirtį ir dabar tokių netekčių skaičius nurodomas 9723. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Trečiadienį šalyje paskiepytas rekordinis – 1272 žmonių skaičius, iš kurių 1250 skiepijosi pakartotinai. Tuo metu Klaipėdoje pakartotinai paskiepyta 60 asmenų.
Parašykite komentarą