Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-10-20 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, ketvirtadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija buvo patvirtinta 354 žmonėms, iš kurių antrą kartą užsikrėtė 89 asmenys, trečią – aštuoni. Klaipėdoje susirgo 11 žmonių: du – antrą kartą, vienas – trečią.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 30,9 proc., uostamiestyje – 42,9 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 60,5 atvejo iki 65,8 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių vėl sugrįžo į 12-tą vietą. Šalyje šis rodiklis paaugo nuo 131 iki 136,6 atvejo.
Blogiausioje situacijoje yra Visagino rajono savivaldybė, o geriausiai antra para laikosi Zarasų rajono savivaldybė. Tarp 10-ties geriausiųjų – ir keturios Vakarų Lietuvos savivaldybės: Plungės, Skuodo, Kretingos ir Klaipėdos rajonų.
Šalyje praėjusią parą sirgo 5197 žmonės – 113 daugiau nei trečiadienį. Klaipėdoje sergančiųjų skaičius padidėjo trimis – iki 154.
Praėjusią parą COVID-19 nusinešė dar vieno asmens gyvybę ir dabar tokių netekčių skaičius jau nurodomas 9725. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Ketvirtadienį šalyje paskiepyta 1740 žmonių, iš kurių pakartotinai skiepijosi 1702. Tuo metu Klaipėdoje pakartotinai paskiepyti 32 asmenys.
Kiek mirė nuo vežio?
Kiek mirė nuo miesto taršos (kraujagyslių ir širdies lygos)????
Žymiai daugiau…