P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

13-metis vairavo lyg Holivudo filmuose (atnaujinta vaizdo medžiaga)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-24


Nepilnamečių pilnas automobilis, prie kurio vairo buvo 13-metis, tik laimingo atsitiktinumo dėka nesukėlė kitiems eismo dalyviams rimtų pasekmių, o jo gaudynės priminė veiksmo filmą.

Policija pranešė, kad naktį į antradienį, apie 0.50 val., Klaipėdoje, Taikos prospekte, stabdomas nestojo automobilis „VW LT“ – jis važiavo prieš eismą, kirto sankryžas degant draudžiam šviesoforo signalui ir privertė kitas transporto priemones staigiai keisti judėjimo kryptis bei bandė taranuoti policijos mašinas.

Kelių chuliganas perlėkė beveik visą miestą – jau tik Kalotės kaime, kelyje Klaipėda-Liepoja, ties viaduku, dėl slidžios kelio dangos bėglio automobilis kliudė atitvarą bei, nuvažiavęs nuo kelio, apsivertė.

Tada ir paaiškėjo, kad automobilį vairavo 13 metų vaikas, kuris, suteikus medicininę pagalbą, buvo perduotas motinai. Kiti kartu su juo važiavę nepilnamečiai – dvi septyniolikmetės ir 2009 m. gimęs dar vienas nepilnametis nenukentėjo.

Pradėta administracinė teisena dėl nepaklusimo reikalavimui sustabdyti transporto priemonę. Už tai „vairuotojo” tėvams gresia bauda nuo 1150 iki 1450 eurų.

TV3.lt skelbia, jog 13-metis yra Ukrainos pilietis.


  2023-10-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt