P0

Verslas

Konferencijoje aptars Klaipėdos regiono plėtrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-24


Ketvirtadienį, spalio 26 d. nuo 10 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas ( Enterprise Europe Network) rengia IV – ąją kasmetinę Klaipėdos regiono plėtros konferenciją.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak rūmų generalinio direktoriaus Viktoro Krolio, verslo konferencija skirta Klaipėdos regiono plėtros potencialui ir turimoms ar planuojamoms ambicijoms aptarti, sužinoti apie artimiausius pokyčius žemėtvarkos, statybų reguliavimo ir pajūrio saugomose teritorijose. Be valdžios institucijų sprendimų, kurie įtakoja tiek privačias, tiek viešąsias investicijas, susiduriama ir su ekonomikos realijomis, kurios lemia investuotojų Vakarų Lietuvoje sprendimus.

Anot Viktoro Krolio, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengiamos verslo konferencijos visada orientuotos į Vakarų Lietuvos verslą ir praktinę renginio jam naudą. Todėl nuolat didelio susidomėjimo sulaukia rūmų nario ir konferencijos  iniciatoriaus, advokatų profesinės bendrijos NOOR partnerio Povilo Karlono pranešimai. Šį kartą jis bus skirtas konkretiems teisinio reglamentavimo pakeitimams, kurie investuotojams ir plėtotojams yra jautriausi,  pristatyti. Didelio konferencijos dalyvių aktyvumo sulaukė ir paskelbta Klaipėdos miesto savivaldybės mero A. Vaitkaus pranešimo tema apie naujus ir tęstinius viešuosius projektus, kurie turėtų išsklaidyti viešojoje erdvėje sklindančias abejones dėl jų tęstinumo.  

Konferencijos pabaigoje ją apibendrinant numatyta diskusija, kuriai renginio dalyviai jau pateikė klausimus apie viešosios ir privačios partnerystės projektų Klaipėdoje galimybes, palūkanų didėjimo kitąmet tendencijas ir pan.

Konferencijos programą galite rasti čia.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2023-10-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt