P0

Kriminalai ir nelaimės

16-metis keliauja į teismą dėl narkotikų platinimo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-25


Klaipėdos apygardos prokurorė teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje moksleivis kaltinamas neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis bei narkotinių medžiagų platinimu.

Šių metų birželį policijos pareigūnai prie vieno Klaipėdoje esančio daugiabučio patikrino įtarimų sukėlusį vaikiną. Asmens apžiūros metu pareigūnai jo kišenėje rado folijos lankstinuką, kuriame, kaip įtariama, buvo kanapės. Gauta informacijos, kad kvaišalų pilnametis galimai įsigijo iš minėtame daugiabutyje gyvenančio šešiolikmečio.

Nedelsiant patikrinę šią informaciją teisėsaugos pareigūnai nepilnamečio gyvenamojoje vietoje rado laikomų narkotinių medžiagų – kanapių, kurios, kaip įtariama, buvo laikomos platinimui, bei kokaino. Kratos metu bute taip pat rasta ir psichotropinės medžiagos tetrahidrokanabinolio.

Remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, kaltinamasis informaciją apie turimą neteisėtą prekę skelbė šifruoto ryšio programėlėje, kurioje ir rasdavo pirkėjų. Kanapių iš moksleivio įsigijusio pilnamečio atžvilgiu buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Vaikinas nuo baudžiamosios atsakomybės atleistas pagal laidavimą.

Tuo metu moksleiviui pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti bei be tikslo tai daryti.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmams.

Maksimali bausmė už minėtas nusikalstamas veikas – laisvės atėmimas iki 8 metų.


  2023-10-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt