P0

Kultūra

Kviečia dalyvauti Knygos meno festivalio forume

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-25


Spalio 28 d., šeštadienį, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) kviečia dalyvauti Knygos meno festivalio forume, kurio metu bus skaitomi įvairūs su knygomis bei jų leidybos procesais susiję pranešimai, taip pat vyks knygų pristatymai ir tinklaveika, skirta diskusijai ir tarpusavio ryšių mezgimui.

Forumas yra skirtas dalintis patirtimi, įkvėpti, suteikti naudingos informacijos, paskatinti bendruomenės kūrimąsi ir bendrų bei naujų projektų atsiradimą.S. Jokužio leidyklos-spaustuvės atstovė Aurelija Undžienė pasidalins patarimais kaip išleisti knygą, nuo ko pradėti, į ką atkreipti dėmesį ruošiant knygą spaudai. O Ilja Yakovlev, dizaineris, projektuojantis bei gaminantis stalo žaidimų priedus, pasidalins kaip sutelktinio finansavimo platformose gauti knygos išleidimui reikalingą finansavimą. Forumo metu įvyks ir dviejų knygų pristatymai – Z. Tallat-Kelpšaitės, Irma Leščinskaitės ir dirbtinio intelekto bendros knygos „Susitikimai Geležinio Vilko mieste“ bei Rūtos Junevičiutės knygos „Aisopika“. Menininkė ir kuratorė Marija Repšytė pasidalins savo leidyklos istorija bei įspūdžiais iš Knygos mugės Atėnuose.

Knygos meno festivalio forumo programą galite rasti čia.


  2023-10-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt