P0

Sveikata

Politizuotos Klaipėdos sveikatos įstaigų stebėtojų tarybos (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-10-25


Klaipėdos meras sudarė naujas viešųjų asmens sveikatos priežiūros įstaigų, kuriose savivaldybė įgyvendina dalininkės (savininkės) teises ir pareigas, stebėtojų tarybas. Į jas visas deleguota vicemerė Vaida Raugelė. O į Klaipėdos senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centro stebėtojų tarybą deleguotas dar ir vicemeras Algirdas Kamarauskas.

Pastaraisiais metais į šių Klaipėdos miesto įstaigų stebėtojų tarybas politikai paprastai nebūdavo deleguojami.

Visų šešių savivaldybei priklausančių įstaigų stebėtojų tarybose yra po keturis-penkis narius. Nuo kiekvienos įstaigos meras į jas paskyrė po vieną atstovą, o į likusias vietas – Savivaldybės administracijos darbuotojus. Dažniausiai į stebėtojų tarybas deleguotos Savivaldybės administracijos Tarybos sekretoriato skyriaus vedėja Asta Digrienė bei Sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Rožė Perminienė.

Klaipėdos miesto savivaldybė įgyvendina dalininkės (savininkės) teises Klaipėdos vaikų ligoninėje, Klaipėdos medicininės slaugos ligoninėje, Klaipėdos psichikos sveikatos centre, Klaipėdos miesto poliklinikoje, Jūrininkų sveikatos priežiūros centre ir Klaipėdos senamiesčio pirminės sveikatos priežiūros centre.

Ankstesnės šių įstaigų stebėtojų tarybos buvo sudarytos Savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. balandžio 8 d. įsakymu. Tuomet tik vienas politinio pasitikėjimo pareigūnas – Modestas Vitkus, Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos ir mero sekretorius – buvo deleguotas darbuotis Klaipėdos vaikų ligoninės stebėtojų taryboje.


  2023-10-25

  3 komentarai “Politizuotos Klaipėdos sveikatos įstaigų stebėtojų tarybos”

  1. AvatarTaigi (IP: 84.15.188.222)

   Vaida Raugelė labiausiai “išmano” mediciną, nes įsirašė į visų įstaigų stebėtojų tarybas, kaip vienu užpakaliu užsės visas kėdes?

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.40.150)

    kai toks užpakalis, nesijaudinčiau dėl to per daug

   • AvatarTikrai gerai vertinu (IP: 78.62.147.40)

    Realiai ir atsakingai dirbanti, viskuo besidominti… Tikrai ne tokia , kokios buvo ansktesnės- juostelių karpytojos ir g ėlių puokščių teikėjos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt