Suimti du senjores apiplėšinėję klaipėdiečiai

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdos teisėsaugos pareigūnai sulaikė du klaipėdiečius, kurie, kaip įtariama, uostamiesčio gatvėse apiplėšinėjo senjores.

Rugsėjo–spalio mėnesiais į Klaipėdos miesto policijos pareigūnus kreipėsi dvylika garbaus amžiaus gyventojų, kurios nurodė, jog iš jų gatvėje nepažįstami vyrai pavogė joms priklausantį turtą, kai kurių atžvilgiu net panaudodami smurtą, bei pasišalino. Beveik visos į policiją kreipusios nukentėjusiosios nurodė, jog buvo užpultos iš už nugaros ir joms iš rankų išplėtos rankinės, piniginės ir kt.

Manoma, kad senjores aukomis įtariamieji pasirinkdavo tikslingai, manydami, jog jos užpuolikams negalės pasipriešinti. Įtariama, kad jie savo aukas stebėdavo prie miesto parduotuvių, bankomatų, jas sekdavo.

Klaipėdos miesto pareigūnai, operatyviai reaguodami į informaciją apie padažnėjusius atvirų vagysčių atvejus mieste, sėkmingai nustatė asmenis, įtariamus įvykdžius minėtus nusikaltimus.

Policijos pareigūnai sulaikė 36 m. ir 33 m. galimai išvien veikusius klaipėdiečius. Vienam jų pareikšti įtarimai dėl padarytų 20 nusikalstamų veikų, iš kurių beveik pusė yra apysunkiai nusikaltimai – 4 plėšimai, 9 atviros vagystės. Antrasis įtariamas padaręs 7 apysunkius nusikaltimus – 2 plėšimus, 4 atviras vagystes, vieną vagystę įsibrovus į patalpas.

Pasak prokuratūros pranešimo, šie įtarimai nėra galutiniai, veikų skaičius dar gali didėti, kai bus atlikti reikšmingi procesiniai veiksmai.

Tyrimą organizuojanti Klaipėdos apylinkės prokurorė Kristina Prialgauskienė trečiadienį kreipėsi į teismą dėl kardomųjų priemonių skyrimo įtariamiesiems.

Teismas tenkino prokurorės prašymą ir įtariamuosius leido suimti maksimaliam laikotarpiui – trims mėnesiams.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Į teismą siunčiami vagystes ir plėšimus vykdę penki vyrai

Klaipėdos apylinkės prokuratūra praneša teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje penki asmenys kaltinami dėl pernai Klaipėdos mieste masiškai vykdytų atvirųjų vagysčių ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Regionas

Kurą dideliais kiekiais pylėsi ir du buvę Kretingos rajono tarybos nariai

Žiniasklaidoje praėjusiais metais pasirodžius informacijai, kad nemažai šalies savivaldybių tarybos narių galėjo jiems skirtas išmokas naudoti neteisėtai, Klaipėdos apygardos prokuratūra ...
2024-03-29
Skaityti daugiau

Nuomonės, Svarbu

„Atvira Klaipėda“: pabūsime neetiški

2024-uosius pradėjome pagaliau sulaukdami galutinio teismo sprendimo dėl ginčo su Visuomenės informavimo etikos komisija, dar 2022 m. gegužę priėmusią sprendimą ...
2024-02-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This