P0

Švietimas

Alfonso Žalio labdaros fondo stipendija – būsimai archeologei

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-10-26


Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto (KU BRIAI) ketvirtakursė Perla Valanačiūtė tapo penktąja Alfonso Žalio labdaros fondo stipendininke.

KU nuotr.

Ilgamečio Klaipėdos miesto vadovo, LR Nepriklausomybės atkūrimo akto signataro, vieno iš KU steigimo iniciatorių Alfonso Žalio šeimos nariai, įkūrę jo vardo labdaros fondą, nuo 2019-ųjų kasmet skiria po vieną stipendiją pažangumu bei motyvacija mokytis išsiskiriančiam Klaipėdos universiteto istorijos ir archeologijos krypčių studentui. Šiemetė stipendininkė šiam paskatinimui pristatyta kaip viena iš pažangiausių BRIAI studentų.

Susitikime su A. Žalio šeimos bei fondo atstovais P. Valančiūtei buvo perduota žinia apie stipendijos skyrimą bei įteikta šį įvertinimą priminsianti klaipėdiečio menininko Isroildžono Baročio sukurta skulptūrėlė.

Švietimo vidus

„Džiaugiuosi savo pasirinkimu studijuoti Klaipėdoje, mokausi iš geriausių specialistų“,– sakė būsimoji archeologė.

Artimiausiuose jos planuose – magistro studijos, o vėliau galbūt ir pedagoginė karjera. Stipendininkė pasidžiaugė, jog turi galimybę studijuoti ne tik istorijos ir archeologijos, bet drauge baigti ir pedagogines studijas.

„Esu giliai įsitikinęs, kad universitetas Klaipėdoje turi būti visuomenės kultūros centras, jos širdis. Visas miesto gyvenimas turėtų suktis apie universitetą. Mums garbė, kad galime prisidėti prie KU augimo“,– stipendijos įteikimo renginyje sakė Alfonso Žalio šeimai atstovavęs jo sūnus Artūras Žalys.


  2023-10-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt