P0

Spyglys

Nors kačiukai ir šuniukai nebalsuoja, opozicija netyli*

Spyglys
2023-10-26


Spyglys kategoriškai nesutinka su tais kritikais, kurie miesto tarybos opoziciją ir jos lyderį konservatorių atstovą Ugnių Radvilą kaltina neveiklumu.

Ketvirtadienį prieš miesto tarybos posėdį iš Klaipėdiečių tribūnos kalbėjęs Ugnius skėlė tokią ugningai graudžią kalbą apie būtinybę globoti šuniukus ir kačiukus, net du kartus savo trumpoje kalboje spėjęs padėkoti Miesto tvarkymo skyriui už jo puikią veiklą šioje srityje, kad net kietaširdis Spyglys sunkiai tramdė ašaras.

„Pagaliau ir opozicija keičiasi į gerąją pusę”, – po ugningojo Ugniaus opuso išvadą padarė miesto meras, taip pritardamas Spyglio raginimui opozicijos kritikams užsičiaupti visiems laikams.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-10-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt