Nuo užpuolikų nukentėjo trys vyrai

Kriminalai ir nelaimės

Per parą Klaipėdos regione ir uostamiestyje įvyko trys brutalūs užpuolimai, kurių aukomis tapo vyrai.

Naktį į trečiadienį, apie 1 val., Kretingoje, Melioratorių g., namo laiptinėje, keturi kaukėti asmenys užpuolė 20-metį vaikiną. Jo teigimu, pripurškę į veidą ašarinių dujų, įsodino jį į automobilį ir nuvežė į mišką, kur sumušė bei pagrobė mobiliojo ryšio telefoną „Xiomi Poco X5 Pro”.

Vaikinas, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo.

Tuo metu į Klaipėdos pareigūnus besikreipęs 33 metų vyras nurodė, kad antradienį tarp 10 ir 13 val. Klaipėdoje, Mokyklos g., į jo butą atėjęs nepažįstamas vyras jį užpuolė, plaktuku sugadino bute esantį turtą ir pavogė piniginę, kurioje buvo apie 390 eurų. Padarytą žalą nukentėjusysis įvertino apie 1140 eurų. Pradėtas tyrimas dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Dar vienas vyras antradienį apie 18.30 val. buvo iš nugaros užpultas Šilutės pl. esančios namo laiptinėje. Nepažįstamas užpuolikas kelis kartus papurškė nukentėjusiajam į veidą ašarinių dujų, iš kišenių ištraukė mobilų telefoną LG, kuris nukritęs ant grindų buvo paliktas, taip pat ištraukė piniginę, kurioje buvo asmens dokumentai, mokėjimo kortelė, apie 40 eurų, ir pasišalino. Žala – apie 50 eurų. Pradėtas tyrimas dėl plėšimo.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Teismas palaimino Kretingos mero susitarimą su prokuratūra. Su kitais politikais bylinėjamasi (atnaujinta)

Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmų teisėjo Sauliaus Zajarsko nutartimi pirmadienį buvo patvirtinta Klaipėdos apygardos prokuratūros ir Kretingos rajono mero ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

Veidai

Dėl aviacijos inžinerijos pajūrį iškeitė į Kauną

Aviacija Kauno technologijos universiteto (KTU) transporto inžinerijos doktorantą Mindaugą Dagilį privertė iškeisti Kretingą į Kauną. „Nuo antros klasės gyvenau Klaipėdoje, ...
2024-04-09
Skaityti daugiau

Sportas

Penkiuose Vakarų Lietuvos miestuose vyks sporto festivaliai

Kovo mėnesį sėkmingai finišavo antroji projekto „Aktyvumo zona – vaikų fizinio aktyvumo didinimas“ dalis, kurio metu buvo organizuojamos sportinės mankštos ...
2024-04-04
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This