P0

Regionas

Andrius Mamontovas tikisi, jog nebepapiktins šilutiškių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-02


Į koncertinį turą „Vienas“ išsiruošiantis Andrius Mamontovas teigia, jog tikisi ištaisyti kadaise padarytą klaidą.

„Aš labai pasiilgau turo per Lietuvą. Taip dažnai vykstu kažkur į užsienį už Lietuvos ribų, o kai kuriuose mūsų šalies miestuose jau nebuvau net kelerius metus. Net galvoju, ar atsimena dar mane ten kas nors“, – pranešime spaudai cituojamas atlikėjas.

Anot jo, šį kartą jis rengs netradicinio formato koncertus, kai su susirinkusia publika galima pabendrauti.

„Pasiilgau tokių renginių, kai žiūrovai ant lapelių gali užrašyti klausimus ir perduoti juos į sceną, o aš tarp dainų į tuos klausimus atsakysiu“, – sako A. Mamontovas.

Turo koncertuose jis pats vienas gros įvairiais muzikos instrumentais, klausytojus atlikėjas žada pradžiuginti senomis, bet naujai skambančiomis dainomis. Galbūt ir pateiks siurprizų – naujai sukurtų ir dar negirdėtų kūrinių.

Taip pat turo „Vienas“ metu Andrius ketina ištaisyti ir seną savo klaidą, kurią padarė kadaise koncerte Šilutėje. Tada išėjęs į sceną jis su publika pasisveikino „Labas vakaras, Šilale“. Ir, žinoma, buvo sutiktas pasipiktinimo šūksniais. Atlikėjas viliasi, kad šį kartą tokios klaidos nebepadarys.

„Labai laukiu šio turo. Tai primins man mūsų pirmąjį turą per Lietuvą dar su „Fojė“, kuris vyko 1989 metais. Keliaudamas per savo šalį kas kartą atrandu kažką naujo. Suprantama, kad pirmo karto pakartoti nepavyks, kaip kad nepavyksta antrą kartą įbristi į tą pačią upę. Bet net ir nepaisant to, vis tiek brendi, vis tiek bandai“, – sako A. Mamontovas, gruodžio 9 d. koncertuosiantis Šilutės kultūros centre.

Gruodžio 12 d. jis pasirodys ir Klaipėdoje, Žvejų rūmuose.


  2023-11-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt