Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-11-02 |
Lapkričio 1-ąją Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 66 žmonėms (devyni iš jų užsikrėtė antrą, du – trečią kartą), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje naujų susirgimų nefiksuota.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 8,9 proc., uostamiestyje paaugo 1,3 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 109,2 iki 103,3 atvejo, uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių išlieka 12-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis sumenko nuo 195,8 iki 184 atvejų. Blogiausia situacija išlieka Birštone, geriausia – Kalvarijos savivaldybėje.
Šalyje praėjusią parą sirgo 7025 žmonės – 157 mažiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančių sumažėjo nuo 213 iki 208.
Praėjusią COVID-19 nusinešė vieną gyvybę ir bendras tokių netekčių skaičius jau siekia 9736. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Visų šventųjų dieną šalyje pasiskiepijo keturi asmenys – visi jie tai darė trečią kartą. Klaipėdiečių tarp jų nebuvo.
Parašykite komentarą