P0

Miestas

Slipo laivams prie Dangės statyba pabrango 111 tūkst. eurų (6)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-11-02


Prie Dangės upės, šalia Liepų gatvės tilto, suplanuoti slipo laivams statybos, poilsiavietės įrengimo, kranto tvirtinimo ir kiti darbai nesibaigs, kaip buvo planuota, iki kitų metų pavasario. Be to, jie pabrango 111 tūkstančių ir dabar savivaldybė turės už juos pakloti iš viso 633,3 tūkst. eurų.

Elzės Vainoriūtės nuotr.

„Atlikti kapitalinio remonto darbus pagal pridedamas atsisakomų papildomų darbų lokalines sąmatas, darbų vertė 110 887,35 Eur”,- rašoma Savivaldybės administracijos direktoriaus Andriaus Žuko ir UAB „Kesrama“ papildomame susitarime, nors tos sąmatos nėra viešai paskelbtos.

Taip pat sutarta sutarties įgyvendinimo terminą pratęsti 2 mėnesiams. Sutartis dabar galiojan iki kitų metų rugsėjo 17 d.. Darbus, pagal MB „Susisiekimo komunikacijų sprendimai” parengtą techninį darbo projektą anksčiau buvo numatyta atlikti per 8 mėnesius.

Be slipo čia suprojektuota aikštelė su 16 automobilių stovėjimo vietų, du tualetai, lauko pavėsinė, privažiavimo keliai, dviračių ir pėsčiųjų takų jungtys ir kita infrastruktūra.

Dangės upės šlaitas bus sutvirtintas atramine sienute. Ties atramine sienute projektuojami du knechtai, kopėtėlės patekimui į krantą. 

Laivų nuleidimo į vandenį vieta (slipas) suprojektuotas iš betono plokščių dangos, kurios plotis – 4, o ilgis – 17 metrų. Slipo nuolydis – 8 %.


  2023-11-02

  6 komentarai “Slipo laivams prie Dangės statyba pabrango 111 tūkst. eurų”

  1. Avatargėda (IP: 78.61.189.152)

   Gėda merui ir valdančiajai Klaipėdos daugumai.

   • AvatarI (IP: 90.131.38.198)

    Ir ką jie gali daryti, kad viskas brangsta! Tiek buvę ir esantys valdžioje tikrai negali sustabdyti šio proceso. Ir belieka kvaili sapaliojimai apie nieką..!

   • AvatarTo I (IP: 78.57.217.104)

    Kažkaip, tamstai, keistai išeina: kai projektas senas brangsta, kalta buvusi valdžia, kai dabartinės valdžios projektai brangsta, tai normalu, nes viskas brangsta

  2. AvatarPilietis (IP: 84.15.191.107)

   Kas tuos darbus pradejo, ar ne koncervliberalai. Geda SOLCUI

   • AvatarI (IP: 90.131.38.198)

    Viskas brangsta ! Tamsta labai atitolęs nuo gyvenimo realijų.

  3. AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

   Neaišku kodel pabrango..

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt