Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-11-03 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, ketvirtadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 78 žmonėms, iš kurių antrą kartą užsikrėtė 17, trečią – 2. Tarp susirgusiųjų buvo 6 klaipėdiečiai: vienas užsikrėtė antrą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 24 proc., uostamiestyje sumažėjo – 22,1 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, sumažėjo nuo 103,3 iki 99,3 atvejo ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių yra 11-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 184 iki 173,2 atvejų. Blogiausia situacija yra Pakruojo rajono savivaldybėje, o geriausia – Kalvarijos savivaldybėje.
Šalyje praėjusią parą sirgo 6808 žmonės – 217 mažiau nei prieš parą. Klaipėdoje sergančių sumažėjo nežymiai nuo 208 iki 203.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota ir bendras tokių netekčių skaičius išlieka 9737. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.
Ketvirtadienį šalyje vakcinacija nebuvo vykdoma.
Parašykite komentarą