P0

Sportas, Svarbu

Atsistatydino „Neptūno“ direktorius (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-06


Po tragiškai pralaimėtų šeštadienio rungtynių ir viešojoje erdvėje atsidūrusių žinučių atsistatydino Klaipėdos „Neptūno“ futbolo klubo direktorius Tadas Vaitkus.

„Ateina laikas svarbiems sprendimams, kad ir kokie sunkūs jie būtų. Atsistatydinu iš FC Neptūnas klubo vadovo pareigų. Keturis metus dirbau klubui neatlygintinai, visa savo širdimi buvau su klubu, gyvenau futbolo ritmu nuo varžybų iki varžybų, nuo sezono iki sezono. Gyvenau futbolo atgimimo mano mieste idėja, su bičiuliais vystėm ją ir niekuo nesigailiu. Kartu sukūrėm tikrai daug. Bet dabar klubui reikia šviežio kraujo, naujų idėjų! Noriu visiems, kurie dirbo kartu, nuoširdžiai padėkoti ir palinkėti sėkmės! Net neabejoju šviesia FC Neptūnas ateitimi!“ – savo paskyroje „Facebook“ tinkle pirmadienį paskelbė T. Vaitkus.

Žinia, LFF I lygos finišo tiesiojoje Klaipėdos „Neptūnas“ šeštadienį išvykoje sugebėjo pralaimėti turnyrinėje lentelėje ketvirtą vietą nuo galo užimančiam Kauno „Žalgiriui-2“ rezultatu 1:5 (1:2).

Viešojoje erdvėje pasirodė žinia, kad po šio pralaimėjimo T. Vaitus esą nepagailėjo karčių žodžių žaidėjams, kuriuos išsiuntė į bendrą pokalbių grupę.

Iliustracijos iš Česlovo Kavarzos „Facebook“ profilio

Į šią situaciją sureagavo ir ilgametis Klaipėdos sporto žurnalistas Česlovas Kavarza.

„Neee, netikiu, kad čia taip galėjo rašyti mano vos ne geriausias draugas Tadukas. Žmogus susidėjo su šutve, kuri save pasivadino „reprezentacine” Klaipėdos ir Vakarų Lietuvos komanda. Iš Taduko gyvenime niekados keiksmažodžio, net pikto žodžio nesu išgirdęs. Ko gero, vakar Tadulis Dituvos turguje ant prekystalio buvo palikęs telefoną trumpam ir kažkoks prekybininkas sumaigė ten tuos tekstus ir apie „lavonus”, ir apie „ukrainiečius urodus”. Net Kęstutis Ivaškevičius gavo savo viršininką iš grupės išfirinti. Tadai, daugiau nepalik kur nors telefono, bo vėl kas nors tavo vardu nesąmonių prirašys, o dėmė kris ant tavęs“, – savo paskyroje „Facebook“ rašė Č. Kavarza.

Po šeštadienio rungtynių Klaipėdos ekipa yra ketvirtoje vietoje, tačiau tiek pat taškų turi ir „Nevėžis“, „Minija“ bei „Babrungas“. Paskutines šio sezono rungtynes klaipėdiečiai žais trečiadienį Jonavoje su autsaidere esančia šio miesto ekipa.


  2023-11-06

  Vienas komentaras apie “Atsistatydino „Neptūno“ direktorius”

  1. AvatarBlinda (IP: 90.131.33.76)

   Laikas atgaivinti Atlantą !!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt