P0

Miestas

Savivaldybė išparduos senus namus, butus ir patalpas (5)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-11-09


Klaipėdos miesto savivaldybė viešame aukcione rengiasi parduoti 22 nekilnojamojo turto objektus.

Tarp suplanuoto parduoti turto yra ir 1900 metais statytas gyvenamasis namas Puodžių g. 13, kuris, kartu su kitais statiniais prieš 5 metus nesėkmingai buvo bandytas išmainyti į apleistą buvusį istorinį teismų pastatą Jūros g. 1. 

Artūro Šulco nuotr.

Vyriausybei atsisakius tokio sandorio, nugyventas pastatas savivaldybei tapo nereikalingas ir atsidūrė parduotino turto sąraše. Vieno aukšto gyvenamojo namo Puodžių gatvėje plotas – 259 kv. metrai, jo likutinė vertė – 2 777 eurai. Ilgą laiką čia buvo įsikūrę „Caritas” globos namai.

Artūro Šulco nuotr.

Didžiausia aukcione numatyto parduoti objekto likutinė vertė – 13 tūkstančių eurų. Tai yra butas 1927 metais pastatyto namo Pušyno g. 8 pirmame aukšte. Jo plotas – 26,4 kv. m su bendra patalpa.

Parduodamo nekilnojamojo turto sąraše yra objektai Molo, Žvejų, Ąžuolų, Klevų, Minijos ir kitose uostamiesčio gatvėse.

Savivaldybės tarybai, kuri turės priimti galutinį sprendimą dėl šių objektų pardavimo, pateiktame aiškinamajame rašte teigiama, kad įgyvendinant paskutinį, 2022-ųjų gruodį, priimtą tokį tarybos sprendimą buvo parduotas 21 objektas ir gauta 639 518 Eur pajamų. Kiek pajamų tikimasi gauti aukcionuose šįkart, neskelbiama.

Tarybai svarstyti taip pat teikiamas sprendimo projektas dėl dviejų kambarių buto, Malūnininkų g. 4, kurio bendras plotas – 34 kv. m., pirkimo už 68 tūkst. eurų. Teigiama, kad šiame bute yra atliktas pilnas remontas. Butas yra name, kurio pilna renovacija baigta 2023 metais, įsiskolinimų už renovaciją nėra.


  2023-11-09

  5 komentarai “Savivaldybė išparduos senus namus, butus ir patalpas”

  1. AvatarČulkit by..bi nacistui zelenckui (IP: 90.131.33.75)

   Prusijos žeme okupantai lt okupavo ar tik ukraina nacistine matot demokratine valstybe saves nematot kaip okupantu? tik Rusija bloga ko neivedinejat sankciju izraelui ? užmuše vaiku per menesi 3435 taipat 38 žurnalistai lygina su žeme viska išeiles su amerikos pagalba ožu kraštas dviveidžiu marionetine karliku valstybe

   • AvatarKai geri (IP: 88.119.39.225)

    nerasinek komentaru.Durnai atrodo..:D))

  2. AvatarVincas (IP: 88.118.201.166)

   Taip, Artūrai, ko nepasisekė Jūsų draugams, bičiuliams ir žiganam liberalams per kokius 25 metus, tai nauja valdžia be liberalų, sutvarkys geriau. Jūsų žiganų valdymo metais bira centrinis paštas, vpk pastatas ir t.t. senamiestyje. Tikiu, kad valdymas Klaipėdoje be žiganų liberalų, pasikeis radikaliai, žymiai į geriausią variantą.

  3. AvatarMarijus (IP: 90.131.37.57)

   Kažkodė tampa norma, kad pirkinio laimėtojas nėra viešinamas. Ir tik po n metų paaiškėja, kokis tai kurio nors savivaldybės amžinojo gyventojo giminaitis, patikėtinis ar net “draugas”, įskaitant ir ne paçia geriausia prasme… Tai yra išsidalins tarp savų už neskelbtiną kainą sklypus miesto teritorijoje… Nu kaip ir nieko naujo.

   • AvatarRita (IP: 78.62.147.40)

    O gal ši valdžia paskelbs tuos laimėtojus? Kol kas aš valdžios veiksmais tik žaviuosi… Beje, o kur dabar tas “Caritas”?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt