P0

Kriminalai ir nelaimės

Uostamiesčio teisėsauga atlieka tyrimą dėl savavaldžiavimo ir neteisėto disponavimo narkotikais (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-09


Policija praneša operatyviai, per kelias dienas nustačiusi ir sulaikiusi tris niekur nedirbančius vyrus, kurie, įtariama, dar spalio 18 d. Klaipėdoje stipriai sumušė bei sužalojo peiliu 29 metų vyrą. Jis buvo paguldytas į ligoninę.

Dėl to Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl savavaldžiavimo bei neteisėto disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu.

Atlikę kratas sulaikytųjų gyvenamosiose vietose, kitose patalpose bei automobiliuose, pareigūnai rado kanapių, elektronines svarstykles, tris smulkintuvus, sulankstomus peilius bei šaunamąjį ginklą.

Pas vieną iš įtariamųjų – 36 m. vyrą rastas labai didelis psichotropinės medžiagos kiekis (bendra masė – apie 600 g) bei nukentėjusiajam priklausantys daiktai ir dokumentai. Įtariama, kad šis vyriškis kartu su 24 m. ir 29 m. bendrininkais, automobiliu nuvežę nukentėjusįjį į atokią vietą, panaudodami psichinę bei fizinę prievartą, savavališkai reikalavo iš pastarojo grąžinti kelių tūkstančių eurų skolą.

Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl savavaldžiavimo, neteisėto disponavimo narkotikais bei kitų nusikaltimų padarymo. Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau vienam iš įtariamųjų – 36 m. vyrui paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kitiems dviem įtariamiesiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės – rašytiniai pasižadėjimai neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Už savavaldžiavimą panaudojant psichinę ar fizinę prievartą nukentėjusiajam, baudžiama areštu arba laisvės atėmimu iki 5 metų. Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.


  2023-11-09

  Vienas komentaras apie “Uostamiesčio teisėsauga atlieka tyrimą dėl savavaldžiavimo ir neteisėto disponavimo narkotikais”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.211.30)

   Taī tai yra baisu kad dēl žmonių,kurie užsiima narkotiku prekyba,prievartos panaudojimu,žalojimu peiliu ir tai nieko kaltas eilinis žmogus nukenčia ,tai baisu ,žiauru ,tokiu dalyku ,neturētu būti ,bet vyksta,taip pat mūsų artimas žmogus taip pat buvo preitais metais ,galimai sužalotas tų pačių aferistu,buvo operuotas,bet pabugo apie tai kalbēt,nors tie patys galimai žulikai.Taip pat šitie žmonēs klaipēdoje ,ne viena karta tam tikroj gatvēj,prie tam tikro namų ,nekarta laukē grobio,savaime suprantama pasiūsti tam tikro tikslo,sulaukti ir susidoroti,bet deja jiems tai nepavyko ,pilno apibūdinimo ,neturējo ,tai panašiu yra žmonių,o tai tikimybē būtu kelialapis taip pat į kapines,bet taip nenutiko,geraī ,o automobilis žinomas jų taip pat.Gerai kad sulaikē,bet dešinēs jų rankos laisvēj,prekiaus,žalos ,plēš,žudys,kad išgauti už ačiu pinigu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt