P0

Politikų tribūna

Klaipėdos gėda (41)

Audrius Petrošius, Seimo narys
2023-11-12


Na, kodėl Klaipėdai šita gėda? Šeštadienį Remigijus Žemaitaitis įkūrė partiją pavadinimu „Nemuno Aušra”.

Feisbuko Printscreen

Labai gaila, kad steigiamasis renginys įvyko tokioje garbingoje vietoje – Klaipėdos piliavietėje. Tai yra kaina, kurią mokame už tai, kad rinkimų metu šis politikas ir jo komanda sulaukė tokio klaipėdiečių palaikymo.

Dabar tarsi politinė erkė Klaipėdą su savo nuolat skleidžiamu negatyvu ir nusišnekėjimais jis apleis tik tuomet, kai neliks kraujo – politinių balsų – kuriuos galės iš mūsų visų siurbti.

Na, ir šiandien visgi tapo aišku, kodėl miesto tarybos dauguma vengė atsiriboti nuo šio politiko antisemitinių pasisakymų – Klaipėdos vicemerė Lina Šukytė-Korsakė ir savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas naujoje partijoje su antisemitizmo prieskoniu gros pirmaisiais smuikais.

Panašu, jog ir istorijos apie tai, kad savivaldybės administracijos direktorius darbo metu greta savivaldybės rinko parašus partijos steigimui, galėjo būti ne iš piršto laužtos.

Priminsiu, Remigijaus Žemaitaičio, besitaškančio antisemitiniais pasisakymais, komanda šiuo metu Klaipėdoje kartu su Klaipėdos mero Arvydo Vaitkaus, Ligitos Girskienės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Vytauto Grubliausko socialdemokratais sudaro valdančiąją daugumą.


  2023-11-12

  41 komentarai “Klaipėdos gėda”

  1. Avatartaigi, (IP: 78.61.189.152)

   pagal žemaitaitininkų komentatorių komentavimo kultūrą matosi šios partijos atstovų kompetencijų lygis ir intelektas. Ši partija tai ta pati Darbo partija,
   Gražulio grupė, Puteikio grupelė ar buvusieji paksistai. Nieko naujo. Ir pabaigs jie taip pat. Proto ir intelekto nenusipirksi “Maksimoje”.

  2. AvatarVytautas (IP: 78.57.214.143)

   Jie nepagydomi, arogancija juos ir pražudys. Seimo nary Petrošiau, kokia bus ta partija parodys laikas. “Politinės erkės” ir Lietuvos gėda, kartu ir nelaimė yra ne dar piršto nepajudinus nauja partija, o konservatoriai. Jūs nebesuvokiate ką darote ir, aišku, kad sustoti jau nebegalite.

   • AvatarSingas (IP: 78.57.214.143)

    Diagnozė tiksli.

   • AvatarČingačgukas (IP: 78.57.214.143)

    Žiauru, bet tie “visada teisingi” jau visai saiką prarado (gal niekada ir neturėjo).

  3. AvatarKam šnekėt o Perošiui tik tylėt (IP: 88.119.39.225)

   Išmok pirma berniuk seimo salėj gerai elgtis o ne nuolat stoviniuot, blaškytis, tai išeit tai pareit…Ar nemokė tavęs tavo konservatorių tėvelis kad SEIMO SALĖJE REIKIA SAVO VIETOJE SĖDĖT, ATIDŽIAI SEKT KĄ KAS IŠ TRIBŪNOS ŠNEKA IR KOKIUS ĮSTATYMO PROJEKTUS SIŪLO, KOKIUS PAREIŠKIMUS DARO? Tiesa, gal tavo partijos dresiruotojai iš anksto praneša kaip balsuot reikia, ale-bet-tačiau bent kokio padorumo reik turėt? Ir atsėdėt laiką savo darbo vietoj. Vistik seimo posėdžiai viešai transliuojami..O dar Žemaitaičiu piktiniesi.Šaip tai daugiau pagalvojus kodėl nekenti savo darbo vietoj būt, į galvą atėjo mintis kad gal tau koks hemorojus ir tu sėdėt negali? Tada atsiprašau.

  4. AvatarNustebino, o gal ir ne (IP: 86.100.91.176)

   Pagal kalbos kultūrą Žemaitaitį palaikantys komentatoriai laaabai žemo lygio. O žodynas..Rodo jo būsimus rinkėjus.

  5. AvatarUntis (IP: 90.131.34.186)

   Tik vienas pozytyvas prie ko privedė šis straipsnis. Žemaitaitinkai, kurie šiaip sunkiai kalba ir matyt ne visi gerai skaito, pradėjo rašyti komentarus. Greitai mokosi, nes aušra su meškerėmis prie Nemuno įpareigoja būti budriems ir nepraleisti jokio kliovo. Kaip sakoma rimta kompanija susirinko, intelekto trūksta, bet mokosi greitai 🙂

   • AvatarLiberalus cinizmas ... (IP: 90.135.35.244)

    Intelektas – noras , gebėjimas pažinti kilęs iš išorinių veiksmų, buvo puikiai pademonstruotas rinkimų metu 😉 O kas žemaitaitininkų nuomone yra ” Klaipėdos gėda ” ponui Petrošiui parodė mero ir tarybos rinkimai 😉 Manau žemaitaitininkams viskas gerai , jie aktyvūs veiksmais , o ne pliurpalais . O štai liberaliųjų konservatorių “intelektas” man kelia vis daugiau abejonių . Straipsnis atvirai demonstruoja bėdą …

  6. AvatarNuomonė (IP: 86.100.89.120)

   Politikams noriu pritaikyti ūkininkų apibendrinimus ir patirtį: karvė, kuri daug ir garsiai bliauna, duoda mažai pieno, o pienas būna liesas. Tas trikšmelis dėl Žemaitaičio partijos, tai bezdalas orui pagadinti. Tegul kuria, tegul daro, svarbu kuo daugiau žmonių įtraukti į politinį gyvenimą.

  7. AvatarMindaugas (IP: 88.118.162.17)

   Smirdantis straipsnis!

   Galvojau kad atvira klaipeda biski solidesne,

  8. AvatarQr (IP: 78.61.190.142)

   Šis straipsnis visiškas šlamštas.

  9. AvatarNemuno vingis (IP: 84.15.182.141)

   Savo mentalitetu klaipėda jau pasivijo gargždus, nenuostabu, kad greitu laiku dar ir juos ir aplenks savo visišku tamsumu ir idiotizmu.

  10. AvatarKlaipėdėtė (IP: 88.135.29.74)

   Jei liberalkonservai taip jį puola,vadinasi , einama teisingu keliu.Man jau vien į tai verta žvelgti atydžiau. Nemoka tie žmogos būti garbingais politikais,o jau pralaimėdami ir matydami savo žlugimą,dar ne taip spiaudysis.

  11. AvatarKlaipėda (IP: 85.232.159.49)

   Pats Petrošius chamas ir didžiulė išpampusi politinė erkė.
   Neišrinko į merus, tai dabar drabstytis neapykantos putomis.
   Palaikome gerbiamą R. Žemaitaitį !

   • AvatarKlaipėdietis (IP: 90.131.39.214)

    Juokinga ir liūdna, kad kiekvienas atskalūnas gali kurti savo tvarto partiją. Žemaitaičiui pirmiausia reikia apginti savo garbę, “tiesą”, o ne partiją kurti. Jei jis kilęs nuo Šilutės krašto – lai ten ir kuria, pasakas pasakoja, …Klaipėda neturėtų įsileisti demagogų…

   • AvatarKlaipėdiečiui , kukū ? (IP: 90.135.35.244)

    Jūs iš tų ” labiau ” išsilavinusių patryyyjotų ? Klaiku …Nuo kada partijos kuriamos pagal įkūrėjo gyvenamą / kilmės vietą ? ” Konservatorių ” Landsbergio , socialdemokratų Blinkevičiūtės , laisvūnų Armonaitės taip pat neturėtų būti Klaipėdoje ? 😂 Ir tokie aiškina kitiems ką ir kur rinkti ? Bukumas klęsti , bet ,man akivaizdu, ne tarp Žemaitaičio partijiečių 😉 Konservatorių Petrošiui negėda skaityti kokio ” mentaliteto-intelekto ” partijiečiai ?

  12. AvatarKlaipeda (IP: 86.100.119.247)

   Skauda Petrosiui kad neisrinko tai dabar pila purvus kaip ismanydamas. Turi tevelio kirminu versla tai ten ir vadovauk.

  13. Avatarna iš tiesų (IP: 78.61.189.152)

   Nežinai kiek tokia “partija” trauks, bet lyderio adekvatumas situacijjai kelia abejonių. Visiškas demagogas ir be intelekto, bet su “chvatke”. Rusiško tipo veikėjas. Na o rinkėjai – tokio pat mentaliteto. Gaila tik kad klaipėdiečiai. O ką beje Grubliuaskas su Cesiuliu? Patinka tokia kompanija? Taraškevičiaus neklausiu. O buvo lyg ir nieko vyras.

   • AvatarNa tik nereikia ... (IP: 90.135.35.244)

    SEIME , konservatorių tarpe yra tik su viduriniu išsilavinimu , ir komitetui vadovauja 😉 Seimo konservatorė Asanavičiūtė ( rinkta užsienio lietuvių ) tokiems dar ir padėjėjų išsilavinimo kartelę siūlo nuleisti iki ” be aukštojo išsilavinimo ” 😉 Liberalaus jaunimo atstovas siūlo nuo 16 m leisti dalyvauti rinkimuose , taigi ….😂 Visi siūlymai ” dėl mentaliteto ” iš patryyyjotų 🙂 Nesuprantu aimanuojančių …

  14. AvatarKlaipėdietis (IP: 85.232.158.215)

   Klaipėdos gėda tik Petrošius su konservai.

  15. Avatarnegi Klaipėda tokia atsilikusi? (IP: 78.62.20.83)

   Taip, svetima gėda dėl Klaipėdos.

   • AvatarGėdinkitės , o dar geriau būtų , jei (IP: 90.135.35.244)

    sugebėtume mąstyti 🙂 Klaipėdoje gyvena laisvi , adekvatūs , su nuomone rinkėjai ir jiems joks elerte ar ” konservatoriai ” ne rodiklis 😂 Ką norėjo tą ir išsirinko , o jūs gėdykitės ir aimanuokite 🙂 Ir nesirūpinkite kitų partijomis ar rinkėjais , būsite sveikesni .

  16. AvatarTiesa (IP: 78.57.195.63)

   Na buki klaipėdiečiai irgi turi turėti savo partiją ir kas jiems atstovaus.

   • AvatarFui... (IP: 90.135.35.244)

    Na kas dėl bukų tai dar ne faktas , kad jie bus toje partijoje 😉 Skaitant komentarus daugiausia nevykėlių ir su ” aukštesniu išsilavinimu ” yra tarp liberkonservatorių 😀 Nieko nežino ir net nenori žinoti …paskaito kažkokio teksto antraštę ir komentuoja . Štai , vienas apie pavadinimą , kitas apie spalvą 😂

   • AvatarŠiaip man bukumą (IP: 90.135.35.244)

    demonstruoja ir bandymas įsivardinti TIESA 🙂 Tik visiškai bukas to nesupranta 🙂 ? Na , matote 😉 kas dėl partijų narių 🙂

  17. AvatarGėda , pone Petrošiau , mano (IP: 90.131.45.23)

   nuomone yra pletkinti ! Ar ” konservatorius ” politikas be pletkų negali ? Padorūs politikai , ŽINO – SAKO , o ne ____Panašu, jog ir istorijos apie tai, kad savivaldybės administracijos direktorius darbo metu greta savivaldybės rinko parašus partijos steigimui, galėjo būti ne iš piršto laužtos.

   • AvatarIr dar papildysiu (IP: 90.131.45.23)

    dar neaišku kas yra ” politinė erkė ” ….Įžeidinėti , žeminti bet kurį žmogų ar žmones, mano galva , yra žema ir menka , o politikas bando žeminti ir klaipėdiečius rinkėjus , kurie atidavė rinkimų balsą už Žemaitaitį ? Aš nesu politiko Žemaitaičio fanas ar rinkėjas , bet mano
    subjektyvia nuomone vyksta politinis susidorojimas . Kodėl politinis ? Nes KOMISIJOJE, kuri ” vertins ” politiko Žemaitaičio kalbas , ir kurį politikas , seimo daugumos konservatorius Petrošius kaip suprantu jau ” nuteisė ” ir vadina ” Klaipėdos gėda ” , dalyvauja POLITIKAI , o kaip ekspertė ” dvaro ” politologė ? O kur tikri ekspertai : filologai , tautosakos specialistai ar …?

  18. AvatarKuo daugiau partijų , kuo daugiau... (IP: 84.15.184.80)

   Kuo daugiau partijų, tuo geriau Lietuvai….. Nuomonių įvairovė…, Susirinks seimas balsuoti, partijų daug, pasiūlymų daug už ką balsuoti? Būti Lietuvai, ar Nebūti? Štai klausimas! Iki rinkimų kiek dar naujų partijų bus “išperėta” ?

   • AvatarIr gerai ! (IP: 90.131.45.23)

    Žmonės nuomonę galės pasakyti per rinkimus ! O ne taip kaip dabar ELERTE tik ” vienos ” nuomonės demonstravimas . Tegul žmonės juda , galvoja ir patys dalyvauja rinkimuose ! Aš už . O visokius liberalius patryyyyjotus baugina atgimstanti tauta ? Bijote net žodžio AUŠRA ? Džiugu matyti liberaliųjų baimes 😉 Petrošius , spyglys ? Kas sekantis ? 😂

  19. AvatarNepartinis (IP: 84.15.184.80)

   Lietuva. Lietuva kiek turi gyventojų, piliečių taip sakant turinčių teisę balsuoti rinkimuose? Kiek Lietuva turi partijų, per visą Lietuvą. Man labai įdomus tas santykis (proprcija) balsavimo teisę turinčių asmenų ir partijų skaičius per visą Lietuvą. Būtų sveika palyginti, Estiją, dalinai, Latviją, Lenkiją, Airiją, šiuo aspektu. Būtų labai įdonu. Čia maždaug einame taip : – kiekvienam piliečiui po partiją!

   • AvatarIr ką ? (IP: 90.131.45.23)

    Jei pilietis randa “savo ” partiją kas blogai ? 😉 Partijų gali būti kiek yra norinčių būti partijos nariais . Galvoti reikia RINKĖJUI . Skaityti , matyti , girdėti , vertinti . Aš NIEKADA nebalsuosiu už jokį liberalų ypač iš ” konservatorių ” , kurie prisidengia ” krikščionių ” vardu palaiko mažo kiekio narkotikų dekriminilizavimą , įvairias santuokas ir t.t. Man tokie ” konservatorių petrošiai ” ir jų vertybės yra gėda Lietuvai .

   • AvatarKad (IP: 83.179.126.227)

    Kodėl po vieną partiją, gėda kiekvienam piliečiui bent po dvi partijas, steigti tai steigti, ka Petrošius dreba kad nuo konservų visi bėgs, tai pas mus priimtina bėgs į tas partijas kurios bus prie lovio t.y. valdžios.

   • AvatarRinkėjas (IP: 84.15.186.9)

    Teisuolis Petrošius aiškina apie intelektą, o pats, rinkimų karštinės metu, išleido brošiūrą apie save ir prie savo nuotraukos ant viršelio užrašė: “Vaitkus palaiko Petrošių” tik, ups, pamiršo parašyti Vaitkaus vardą arba vardo raidę. Pats nešiojo tas brošiūras gyventojams. Va tokiais metodais norėjo pralįsti į Klaipėdos mero postą. O dabar bando žeminti Klaipėdos rinkėjus. Pasiimk, Petrošiau, veidrodį ir žvilgtelk į save.

  20. AvatarBjaurastis (IP: 90.131.45.23)

   tarp ” konservatorių ” . Gėda turėtų būti , deja . Partija ne Lietuvoje įkurta ? Ar ne Lietuvos įstatymais vadovautasi ? Aimanuotojau …. Manęs jau nebestebina , jog Lietuvos piliečiai , po jūsų valdymo ir ” patriotizmo ” demonstravimo ” buriasi į partiją . Panašu po tokių ” patryyyjotų ” greit gali būti ir raudoni gvaizdikai paklausūs . Bjauru žiūrėti ir klausytis “liberaliųjų konservatorių ” . Mano tokia subjektyvi nuomonė . Aš ne naujos partijos narys .

  21. AvatarAnonimas (IP: 78.62.172.162)

   Pasiziurek i save geriau

  22. AvatarAnonimas (IP: 85.232.134.106)

   Partijos pavadinimas ar kolukio pavadinimas?

   • AvatarGiedrius (IP: 46.36.67.105)

    Tikrai kolūkio pavadinimą primena, dar ta raudona leninietiška spalva. Žemaitaitis savo rinkėjus pažįsta puikiai.

   • AvatarO kitų partijų vėliavų (IP: 90.131.45.23)

    spalvų nežinai ? O pavadinimas ” Laisvės ” partijos ar kolūkio ? Laisvės partijos ar kolūkio vėliava ? O socialdemokratų ?

  23. AvatarEdis (IP: 85.232.128.67)

   Niekaip nesuprantu,už ką žemaitaitis taip ir tiek ilgai užsipultas.Buvo ir daug kitokių pasisakymu apie kitas tsutybęs.Bet tik apie žydus taip jutriai reaguojama.Tai apie žydus tik gerai,arba nieko.Kiek suprantu,dabar žodžio laisvė,bet turi sekti tą žodį,jei kalbi apie žydą.Apir lenką,ar baltarusį,tai sakyk ką nori.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt