P0

Koronavirusas

Šeštadienį Klaipėdoje – tik trys susirgusieji COVID-19

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-12


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, šeštadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 65 žmonėms, iš kurių 11 užsikrėtė antrą kartą. Tarp susirgusiųjų buvo tik trys pirmą kartą susirgę klaipėdiečiai.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 51,9 proc., uostamiestyje – 94,3 proc.

Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nuo 168,4 atvejo paaugo iki 169,1 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių dabar yra 24-toje vietoje.

Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 223,6 iki 224 atvejų. Blogiausioje situacijoje antra para yra Jurbarko rajono savivaldybė, o geriausioje – Kalvarijos savivaldybė.

Šalyje praėjusią parą sirgo 9128 žmonės – 25 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius vienu sumažėjo ir dabar tokių yra 346.

Praėjusią parą nuo COVID-19 mirė vienas asmuo, bet bendras tokių netekčių skaičius šalyje nurodomas dviem didesnis – 9750. Klaipėdoje 428 mirčių skaičius nesikeičia nuo pavasario.

Savaitgaliais vakcinacija nevykdoma.


  2023-11-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt