P0

Regionas

Nuotekų siurblinių veikla vis dar sutrikdyta

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-13


„Klaipėdos vanduo“ informuoja,  kad pakilęs vandens lygis Kulių kaime jau pamažu slūgsta. Visgi, kol kas buitinių nuotekų siurblinių, elektros įvadų ir pastočių veiklą atstatyti dar nėra galimybės. Buitinės nuotekos išvežamos gyventojams išreiškus poreikį.

Sekmadienį  tokių prašymų buvo sulaukta  – 15.  Pirmadienį iki pietų užregistruoti du pranešimai dėl sutrikdyto nuotekų nutekėjimo. „Klaipėdos vanduo“  darbuotojai nedelsiant reagavo į  šią informaciją ir užtikrino nuotekų išvežimą.

Dėl potvynio taip pat vis dar sutrikdyta siurblinių veikla Priekulėje ir Stragniuose II. Darbuotojai nuolat stebi situaciją šiose apsemtose teritorijose, esant galimybei vertina įrangos būklę  ir kai tik vanduo nuslūgs, buitinių  nuotekų sistemų veikla bus atkurta.

Kilus klausimams dėl nuotekų sistemos sutrikimų ir veikimo atkūrimo,  gyventojai kviečiami kreiptis į AB „Klaipėdos vanduo“ dispečerinę, kontaktiniu telefonu: (8 46) 220220.


  2023-11-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt