P0

Regionas

Baigta Kretingos plento rekonstrukcija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-14


Pagrindinis įvažiavimas į Gargždus miesto svečius ir gyventojus dabar pasitinka visiškai pasikeitęs – čia atliktas kapitalinis kelio remontas, įrengti pėsčiųjų, dviračių takai, kitos eismo saugumo priemonės. Iš viso sutvarkytas beveik 2 km ilgio ruožas: paklotas naujas asfaltas, atnaujintos nuovažos ir sankryžos. Kiek anksčiau čia baigtas įgyvendinti ir gatvės apšvietimo projektas.

„Kretingos plento rekonstrukcija buvo vienas iš prioritetinių savivaldybės darbų. Pagrindinis įvažiavimas į Gargždus buvo itin prastos būklės, be apšvietimo, šaligatvių. Kelių direkcijos sudarinėjamuose gatvių ir kelių tvarkymo sąrašuose ši gatvė nebuvo prioritetinė, todėl dėjome visas pastangas, kad darbai čia prasidėtų kuo greičiau. Ne kartą važiavau į Lietuvos automobilių kelių direkciją ir atkakliomis pastangomis pavyko pasirašyti bendradarbiavimo sutartį, kurioje įsipareigojome prie darbų prisidėti ir savivaldybės biudžeto lėšomis. Taip iškėlėme projektą į viršų ir šiandien jau galime džiaugtis rezultatais“, – pranešime pažymi Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Darbus atliko Lietuvos automobilių kelių direkcijos skelbtą konkursą laimėjusi UAB „Eurovia“.


  2023-11-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt