P0

Politika

Klaipėdos meras turi naują patarėją (9)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-14


Klaipėdietė Seimo narė Ligita Girskienė antradienį pranešė, kad Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus dar vienu savo patarėju pasirinko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Klaipėdos skyriaus narį Mantą Maciką.

„Mantas yra Vytauto Didžiojo universiteto dėstytojas ir doktorantas, 2018 m. įgijo politikos mokslų magistro laipsnį Klaipėdos universitete. Mokėsi bei stažavosi Genujos ir Milano universitetuose, Lietuvos ambasadoje Romoje, dirbo įvairiuose mokslo centruose Lietuvoje ir JAV. 2018 m. laimėjo Baltijos–Amerikos laisvės fondo stipendiją ir dirbo Vašingtone, „Hudson“ politikos analizės institute. Grįžęs į Klaipėdą Mantas sukūrė šeimą su mylima žmona Rūta ir aktyviai įsitraukė į miesto visuomeninį gyvenimą“, – savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook” rašo L. Girskienė.

M. Macikas dalyvavo praėjusiuose savivaldos rinkimuose, bet LVŽS sąraše rinkėjų buvo nureitinguotas iš 8 į 9 vietą ir į tarybą nepateko. Ši partija gavo tris mandatus ir yra valdančiojoje daugumoje.

Informacija apie naująjį patarėją jau patalpinta ir savivaldybės tinklapio kontaktų skiltyje, nors visuomenei oficialiai apie naują mero komandos narį nepranešta.

A. Vaitkui šiuo metu dar patarinėja Asta Anilionė-Lipovec.


  2023-11-14

  9 komentarai “Klaipėdos meras turi naują patarėją”

  1. AvatarPolitikos moksliukai (IP: 178.203.205.38)

   tai tautos šūdmaliukai….. Mokėsi, stažavosi ambasadoje Romoje!? Ar ta Girskienė pati be protelio, ar galvoja, kad tauta nesupranta apie tokias ale stažuotes? Ką tai duos Klaipėdai, ką jis patars merui? Juokas per ašaras, kažkoks tėvelių pupuliukas nori pasidaryti sau politinį tramplyną 🙂

  2. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.120)

   Puikus mero pasirinkimas, tai disciplinuotas, mąstantis, darbštus žmogus. Buvo geras ir mąstantis studentas, galintis argumentuotai pagrįsti ir apginti savo nuomonę. Puiku, kad meras į komandą renkasi ne trintukus, o gabius ir perspektyvius žmones.

  3. AvatarV ir Gis (IP: 188.69.83.119)

   Kaip suprantu jis palaido polytinio gyvenimo šalininkas- 2015 klebonas ,dabar ūkininkas. Arba jis neapsisprendęs arba lengvai atsiduodantis. Manyčiau ir kariuomenėje netarnavęs,taigi nebus geras artojėlis…

  4. AvatarNe lyberalas (IP: 90.131.49.174)

   Ukiui priziureti teisingai reikia teisingo ukvedzio. Politikos mokslai ne tam skirti…

  5. AvatarPirma mintis (IP: 90.131.62.119)

   Politologų gatvėms remontuoti, mokyklai pastatyti tik ir trūko. Ypač partinių. Bet partiniai politologai darbą susiranda greičiau.

  6. AvatarVilija (IP: 84.15.181.209)

   Iš veido- ” slidus kaip žaltys” .

  7. AvatarKaip mokslus apmoka findai (IP: 90.131.50.171)

   Tai buna Sorošiniai fondai….

  8. AvatarRimantas (IP: 78.60.154.179)

   Lyg Grubliauskas išsiprašė 3 patarėjus. Ar tebedirba? Kad tik dirbtų Klaipėdai, ne tik sau…🤔

   • AvatarT (IP: 90.140.4.101)

    Projektų atmetimui tiks,kitiems tikslams per žalias.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt