P0

Verslas

Valdžia tebesuka galvą dėl naujos azartinių lošimų vietos (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-11-14


Klaipėdos miesto tarybai pirmą kartą pasipriešinus mero Arvydo Vaitkaus teikimui ir praėjusį mėnesį atmetus jo siūlymą steigti dar vieną lošimų organizavimo vietą, sprendimo projektas teikiamas iš naujo. Tačiau jau priešingas – siūloma nepritarti tokiam verslininkų norui.

Savivaldybės taryba spalio 26 d. posėdyje nepritarė sprendimo projektui ir protokoliniu pavedimu nurodė parengti sprendimo projektą dėl nesutikimo leisti UAB „Unigames“ lošimų organizavimo vietą prekybos centre Taikos pr. 64-2.

Vienas iš motyvų, kuris vietos politikus skatino priešintis naujos lošimų organizavimo vietos steigimui, buvo minimas ir taip esą jau labai platus tokių įstaigų tinklas Klaipėdoje palyginus su kitais senojo kontinento miestais.

Iki šiol buvo aiškinama, kad UAB „Unigames“ pateikti dokumentai atitinka visus Klaipėdos savivaldybės tokiam verslui nustatytus parametrus.

UAB „Unigames“ buvo kreipusis į teismą su skundu, prašydama panaikinti pirmąjį jai nepalankų sprendimą, kurį šiemet kovą buvo priėmusi jau praėjusios kadencijos miesto Taryba. Regionų apygardos administracinis teismas liepą patenkino tokį skundą. Tarybos posėdžio protokolo Nr. T-2 13 punktas buvo pripažinta neteisėtu bei naikinamas, nes administracinė procedūra nebuvo tinkamai užbaigta – turėjo būti ne tarpinis sprendimas (protokolas), o Tarybos sprendimas nepritarti lošimų vietos steigimui. Teismas įpareigojo Tarybą iš naujo svarstyti tokį prašymą.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2023-11-14

  Vienas komentaras apie “Valdžia tebesuka galvą dėl naujos azartinių lošimų vietos”

  1. AvatarLina Aulytė (IP: 212.122.66.175)

   Gerai, kad yra valiutos keitykla, galima lengvai ir greitai išsikeisti valiutą.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt