P0

Sportas

Klaipėdos šokėjai Ispanijoje užėmė prizines vietas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-15


Šeštadienį bei sekmadienį Maljorkoje, Ispanijoje, vyko „Mallorca dance festival 2023“ festivalis, kuriame WSDF (World Dance Sporto Federation) komandų choreografijų kategorijoje Lietuvai atstovavo Klaipėdos universiteto šokėjų komanda „Danė“ bei kretingiškių senjorų šokėjų komanda „Danė-Pozityvas“, kurios susirinkusiuosius nustebino parengtais pasirodymais ir iškovojusios pirmąsias vietas sulaukė gausybės aplodismentų. Čempionate jėgas išbandyti susirinko šokėjai iš įvairiausių šalių. 

„Mallorca dance festival 2023“ – festivalis, kurio metu pirmą kartą istorijoje organizuotas Pasaulio sportinių šokių federacijos komandų choreografijų kategorijos varžybos. Tai aukščiausio rango varžybos, kuriose dalyvavę net du Klaipėdos kolektyvai iškovojo pirmąsias vietas. Kaip festivalio organizatoriai teigia, kad tai pats gyvybingiausias ir įsimintiniausias šokių čempionatas, kuris vyksta jau antrus metus iš eilės Maljorkoje, Palmos mieste. Labai džiaugiamės galimybe dalyvauti šiose varžybose ir dėkojame Kretingos rajono savivaldybei, kuri suteikė finansinę paramą ir prisidėjo prie senjorų kolektyvo kelionės išlaidų apmokėjimo, ­– pasakojo šokių klubo „Danė“ vadovas Tadas Romeika.

„Repeticijos tapo mūsų kasdienybe, po darbų spėdavome tik užkąsti ir bėgdavome į repeticijų aikštelę Klaipėdos universitete. Šie du rudens mėnesiai buvo kupini įspūdžių, daugybės bemiegių naktų, jaudulio ir susikaupimo, bet buvo verta, – sakė Lauryna Slesoraitienė.

Klaipėdos universiteto komandos „Danė“ šokėjos žiūrovus ir teisėjus stebino ne tik savo šokių kompozicija, bet ir legendinio kolektyvo „Žuvėdra“ kostiumais, kuriuos kadaise kūrė garsi dizainerė Aina Zinčiukaitė.

„Varžybose teisėjavo aukščiausios kategorijos teisėjai, kurie atvykę iš įvairių šalių pasitiko šokėjus su šypsenomis, o senjorų kolektyvą „Pozityvas-Danė“ net su nuostaba! Senjorų kolektyve šoka moterys nuo 70 iki 75 metų, tai entuziazmu trykštančios senjorės, kurios nenustygsta vietoje ir pasirašo beveik visoms avantiūroms. Jos labai atsakingai ruošėsi šiai išvykai. Kai senjorės pasirodė arenoje per konkursą – ūžė visa salė. Teisėjai senjorėms net lenkėsi! Tai tikra mūsų bomba.“, – pridūrė T. Romeika. 


  2023-11-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt