P0

Spyglys

Pinigų – kaip šieno, o lemputė nedega* (1)

Spyglys
2023-11-15


Spyglys, antradienio vakare pasiskaitęs, kad Klaipėdos valdžia sutaupė 68 milijonus eurų, susinervino ir išvarė į mišką. Ir didžiai nustebo, kad pėsčiųjų ir dviračių take, nuo Vasaros estrados iki Girulių, šviečia tik kas antras žibintas. Nustebo, nes patamsy į jį atsitrenkė dviratininkas – įtaisė Spygliui gumbą kaktoje ir mėlynę paakyje.

Šlubčiodamas namo dygliuotasis praėjo pro dvi šviesoforines sankryžas, šiemet įrengtas pėstiesiems apsaugoti, bet jos abi irgi neveikė…

Ir pasistojo Spygliui tokie klausimai: kam reikalingas šviestuvas, jei jis nešviečia, kam reikalingas šviesoforas, jei jis neveikia, kodėl reikia šerti valdžią, jei ji mygtuko šviesai įjungti nespaudžia?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-15

  Vienas komentaras apie “Pinigų – kaip šieno, o lemputė nedega*”

  1. AvatarBlaivus (IP: 90.131.49.174)

   Spygliui – miesta 20 “valde” ir rupinosi liberalai, todel yra taip kaip jums ir atsitiko. Uztat turim dziazo festivali…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt