P0

Švietimas

Rektoriumi būti jau nori tik vienas kandidatas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-15


Viešame konkurse į Klaipėdos universiteto (KU) rektoriaus postą liko tik vienas kandidatas, po to, kai kitas registruotas pretendentas atsiėmė savo kandidatūrą, praneša KU.

Lapkričio 10-ąją, kuomet baigėsi terminas, iki kurio buvo galima pareikšti norą dalyvauti Klaipėdos universiteto rektoriaus rinkimuose, buvo gauti dviejų kandidatų dokumentai. Su jų pateiktų dokumentų turiniu susipažinę Rektoriaus rinkimų komisijos nariai kandidatais į KU rektoriaus postą registravo prof. habil. dr. Eimutį Juzeliūną, Fizinių ir technologijos mokslų centro vyriausiąjį mokslo darbuotoją, ir prof. dr. Artūrą Razbadauską, šiuo metu einantį KU rektoriaus pareigas.

Prof. habil. dr. Eimutis Juzeliūnas antradienio vakare raštu informavo Rektoriaus rinkimų komisijos sekretoriatą atsiimantis savo kandidatūrą ir konkurse nedalyvausiantis, tad jame lieka vienas registruotas pretendentas, dabartinis KU rektorius prof. dr. A. Razbadauskas.

Švietimo vidus

Rektoriaus rinkimų komisijos pirmininkės Eglės Stonkės teigimu, tai, jog vienas kandidatas atsisakė ketinimų dalyvauti konkurse, netrukdo jo tęsti – reglamente yra nustatytos rinkimų procedūros ir esant tik vienam kandidatui.

Lapkričio 30 d. 14 val. KU rektoriaus rinkimus organizuojanti KU taryba rengia atvirą posėdį, kuriame kviečiami dalyvauti ir Universiteto bendruomenės nariai. Posėdyje bus pristatyta kandidato į KU rektoriaus postą prof. dr. A. Razbadausko KU vizija bei ateinančių 5-erių metų veiklos programa.


  2023-11-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt