P0

Spyglys

KRATC’as papyragino STT nemokama paslauga*

Syglys
2023-11-16


Valdiškos kontoros iš kailio neriasi, siekdamos įtikti Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT), kad tik ši vien iš tolo į jas žiūrėtų ir, šiukštu, nesugalvotų dokumentų tikrinti.

Štai Klaipėdos krašto atliekų tvarkymo centras (KRATC) nutarė kai kurias paslaugas STT teikti nemokamai: sudarė žodinę sutartį, kad sekliams atliekas išveš nemokamai. Kai tuo tarpu nuo paprastų žmogelių taikosi paskutinį eurą išplėšti.

STT paslaugos teikiamos dykai, o štai iš vaikų lopšelio-darželio „Dobiliukas” KRATC neraudonuodamas paėmė 129,83 euro. Iki cento suskaičiavo…

Spyglio moralas: o kas jums sakė, kad pasaulis yra teisingas?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt