P0

Fotoreportažai, Miestas

Teatro aikštėje pradėjo įrenginėti čiuožyklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-17


Penktadienį Klaipėdos teatro aikštėje pradėti parengiamieji ledo čiuožyklos darbai.

Visą šventinį gruodį klaipėdiečius ir miesto svečius džiugins ir Klaipėdos Kalėdų eglutei draugiją palaikys išskirtinė ledo čiuožykla. Atvira ledo čiuožykla veiks nuo eglutės įžiebimo vakaro – gruodžio 2 iki sausio 7 dienos.

Domo Rimeikos nuotr.

Ledo čiuožykla – vienas sudėtingiausių kalėdinių projektų, todėl sklandžiam jo įgyvendinimui sutelktas gausus būrys partnerių, įmonių, kurios atlieka svarbius ir sudėtingus darbus.

Teatro aikštėje kompanija UAB „YIT Lietuva“ rengia vieną svarbiausių sėkmingos ledo čiuožyklos elementų – ledo pagrindą, kuris dėl itin didelio aikštės nuolydžio tapo beveik grandioziniu projektu.

Parengiamieji ledo čiuožyklos darbai truks iki pat paskutinių lapkričio dienų, o gruodžio 2-ąją čiuožykla nušvis su gražiąja Klaipėdos miesto eglute. Ji jau išrinkta ir lapkričio 23-ąją atkeliaus į Teatro aikštę.


  2023-11-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt