P0

Koronavirusas

COVID-19 antrą parą iš eilės nusineša po klaipėdiečio gyvybę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-18


Penktadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 634 žmonėms, iš kurių 132 užsikrėtė antrą kartą, 21 – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Tarp susirgusiųjų buvo 38 klaipėdiečiai, šeši iš jų užsikrėtė antrą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje paaugo 4,9 proc., o uostamiestyje – 19,2 proc.

Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nuo 238,8 atvejų padidėjo iki 246,7 ir uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių atsidūrė jau 37-oje vietoje (per parą nukrito per dvi pozicijas).

Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 286,9 iki 284 atvejų. Blogiausioje situacijoje išlieka Jurbarko rajono savivaldybė, o geriausioje ir toliau yra Plungės rajono savivaldybė.

Šalyje praėjusią parą sirgo 10 387 žmonės – 620 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo iki 459.

Praėjusią parą užfiksuota dar viena mirtis nuo COVID-19 ir bendras tokių netekčių skaičius šalyje jau siekia 9758. Antrą parą iš eilės tokia mirtis fiksuojama būtent uostamiestyje – čia infekcija nusinešė jau 430 žmonių gyvybes.


  2023-11-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt