P0

Koronavirusas

Šeštadienį Klaipėdoje patvirtinti trys COVID-19 atvejai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-19


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, šeštadienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 79 žmonėms, iš kurių dešimt užsikrėtė antrą kartą, vienas – trečią. Tarp susirgusiųjų buvo trys klaipėdiečiai, visi jie užsikrėtė pirmą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje paaugo 5,9 proc., o uostamiestyje – 19,2 proc. (lygiai tiek pat, kiek ir parą prieš tai).

Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, nepasikeitė ir siekia 246,7 (uostamiestis tarp geriausius rodiklius turinčių savivaldybių atsidūrė jau 35-oje vietoje – per parą pakilo dviem pozicijomis). Šalyje šis rodiklis sumažėjo nuo 284 iki 283,4 atvejo. Blogiausioje situacijoje išlieka Jurbarko rajono savivaldybė, o geriausioje ir toliau yra Plungės rajono savivaldybė.

Šalyje praėjusią parą sirgo 10 413 žmonių – 26 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo nuo 459 iki 460.

Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, tačiau patikslinus duomenis bendras tokių netekčių skaičius šalyje jau yra dviem atvejais didesnis ir siekia 9760. Iš jų 430 sudaro nuo šios infekcijos mirę klaipėdiečiai.


  2023-11-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt