P0

Kultūra

Kviečia į advento pašnekesį su Ričardu Doveika

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-20


Gruodžio 5 d., antradienį, 18 val., Klaipėdos etnokultūros centras kviečia visus klaipėdiečius ir miesto svečius į renginį Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Koncertų salėje.

Šį žiemos vakarą visi kviečiami atverti savo širdis jaukiam advento pašnekesiui su kun. teol. lic. Ričardu Doveika ir kun. prof. dr. Sauliumi Stumbra. Muzikalią atmosferą sukurs tradicinės giesmės, kurias dovanos Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės liaudiškojo giedojimo ansamblis, vadovaujamas Vidmanto Budreckio.

Renginio organizatoriai dalinasi kun. Ričardo Doveikos mintimis linkėdami ramaus laukimo – „Manau, kad visų karų fone, pasimetimo ir įtampos akivaizdoje, reikia žmonėse stiprinti širdies ramybę bei poreikį išlikti santykiuose su kitais žmonėmis. ramybėje slypi ir pagarba, ir atvirumas, ir kitoniškumų darna, ir dialogas. Galiausia ramybėje slypi taika, joje nėra vietos karui. Gimus Kūdikiui irgi nuskambėjo balsas – ramybė Jo mylimiems žmonėms. Dievas žmogaus gyvenime – ramybės garantas kasdienybėje.”

Šis renginys yra vienas iš „Tradicinių giedojimų“ ciklo, kurį organizuoja Klaipėdos etnokultūros centras.


  2023-11-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt