P0

Kriminalai ir nelaimės

Suimtas kūdikį per langą išmetęs vyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-20


Pirmadienį teismas tenkino Klaipėdos apygardos prokuroro prašymą skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą – įtariamajam, kuris pro buto langą šeštadienį išmetė 5 mėnesių kūdikį. Teismo sprendimu, 25 vyras suimtas 14-ai dienų.

Pranešama, jog kūdikio būklė šiuo metu yra sunki. Skelbiama, jog vaikas iš Klaipėdos vaikų ligoninės pervežtas į Kauno klinikas. Spėjama, jog prieš jį išmetant pro langą, prieš kūdikį buvo smurtauta.

Vyras šeštadienį buvo sulaikytas įvykio vietoje ir uždarytas į areštinę. Žiniasklaida praneša, jog anksčiau dar būdamas nepilnametis jis buvo teistas už žmogžudystę.

Ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo atlieka Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, tyrimą kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūra.


  2023-11-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt