P0

Švietimas

„Svirpliukas” brango ir po atidarymo (2)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-11-20


Nors rekonstruotas lopšelis-darželis „Svirpliukas” duris atvėrė dar rugsėjo 4-ąją, galutinė statybos darbų kaina paaiškėjo tik visai neseniai. Šių metų liepos 11 d. pasirašius jau 9-ąjį  papildomą susitarimą sutarties vertė pasiekė 3 539 375,88 Eur. Beje, šis papildomas susitarimas buvo paskelbtas praėjus keturiems mėnesiams nuo pasirašymo dienos, nors tai padaryti privaloma per 15 dienų. 

Maža to, šių metų spalio 31 d. savivaldybė su šio objekto rekonstrukcijos rangove UAB „Statmax“, veikusioje jungtinėje veikloje su UAB „Autentė”, pasirašė dar ir 10-ąjį papildomą susitarimą, po kurio sutarties kaina padidėjo dar 7 148,53 Eur ir pasiekė 3 546 524,41 Eur sumą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Tad iš viso „Svirpliuko” rekonstrukcija pabrango apie 1,2 milijonų eurų – maždaug trečdaliu nuo iš pradžių sutartos kainos. Kaip ir naujosios mokyklos Senvagėje statybos atveju, taip ir rekonstruojant šį objektą brangimas grindžiamas papildomų darbų užsakymu bei kainų indeksavimu.

Švietimo vidus

Po rekonstrukcijos „Svirpliuke“ įsteigtos 5 naujos ugdymo grupės, kurias galės lankyti 95 vaikai. Iš viso įstaigoje galės būti ugdomi 245 vaikai.


  2023-11-20

  2 komentarai “„Svirpliukas” brango ir po atidarymo”

  1. AvatarNa ir kas, kad brango (IP: 217.117.31.8)

   Neieškokit sliekų. Viskas brangsta. Nuostabiai įgyvendintas projektas. pagarba.

   • AvatarV ir Gis (IP: 88.118.103.119)

    Niekas nebrangsta, o yra branginama

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt