P0

Švietimas

Biblioteka kviečia jaunimą dalyvauti konkurse

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-21


Ruošdamasi gruodžio 9-ąją kartu su visu pasauliu devynioliktą kartą minėti Tarptautinę antikorupcijos dieną, Klaipėdos miesto savivaldybė ir Imanuelio Kanto biblioteka kviečia jaunimą (vyresnių klasių moksleivius, studentus ir kt.) dalyvauti konkurse „Nuo vokelio iki nuoVOKU‘mo“, kurio partneris – Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba.

Nors tai linksmas kūrybiškumą skatinantis konkursas, jo atsiradimo priežastis ir idėja – rimta, gimusi iš bendros šaknies, o kartu takoskyros tarp vokelio – nesąžiningo elgesio įrankio, vieno iš korupcija sergančios visuomenės simbolių ir nuovokumo, su kuriuo vokiečių filosofas Hansas-Georgas Gadameris sieja sąžinės fenomeno klausimą.

Konkurso tikslas – formuoti 14-29 metų jaunimo antikorupcinį sąmoningumą, skatinant gyvenime elgtis nuovokiai, dorai, sąžiningai, pilietiškai.

Švietimo vidus

Prieš dalyvaujant konkurse visi kviečiami susipažinti su konkurso nuostatais, informacija skelbiama https://bit.ly/kurybiniskonkursas (www.biblioteka.lt)


  2023-11-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt