P0

Politikų tribūna

Fantasmagoriškas vaizdelis (10)

Audrius Petrošius, Seimo narys
2023-11-21


Fantasmagoriškas vaizdelis – Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus neišpasakytai džiaugiasi 2016-2017 m. pastatytų KLASCO palapinių griūties pradžia, bandydamas parodyti ir savo nuopelnus šiuo klausimu, nors palapinės yra griaunamos ne dėl mero aktyvių veiksmų, bet dėl birželio mėnesį priimtos ir įsiteisėjusios Klaipėdos apygardos teismo nutarties, kuria nustatyta, jog palapinės pastatytos be privalomų statybą leidžiančių dokumentų, todėl Valstybinės teritorijų planavimo ir statybų inspekcijos surašytas privalomas nurodymas nugriauti palapines ir sutvarkyti statybvietę turi būti vykdomas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Vienintelis indėlis, kuriuo iš tiesų gali pasidžiaugti Klaipėdos meras, yra tas, kad 2009-2011 metais jis užėmė atsakingas pareigas „Achemos“ grupėje, kuri valdo Klaipėdos uosto krovos kompaniją „Klasco”, o palapinės pastatytos Arvydui Vaitkui einant Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigas (2013-2019).

Politikoje pasitaiko atvejų, kuomet dirbtinai sukuriamos problemos, kad vėliau galėtų būti vaizduojamas jų sprendimas. Šis atvejis, matyt, ne visai toks, tačiau kas dabar galėtų paneigti, kad visų šių Klaipėdos mero karjeros laiptelių ir šios istorijos sąsajos tėra atsitiktinumas? Manau, kad uosto direkcijos teritorijoje „Klasco” statant palapines buvo galima tikėtis ateityje iškilsiančių problemų. Bet gal toks ir buvo planas? Tik nepavykęs?

Tačiau turime ir galime pasidžiaugti netrukus pasikeisiančiu vaizdu Klaipėdos centrinėje dalyje!


  2023-11-21

  10 komentarai “Fantasmagoriškas vaizdelis”

  1. AvatarČeslovas (IP: 90.131.58.168)

   Šlykštus pavydus prasmirdęs konservas

  2. AvatarGražus rytas (IP: 90.131.52.39)

   ir dar , pone konservatoriau Petrošiau , kodėl ” apmąstymas ” toks paviršutiniškas ? 😎 Kodėl ” labiau išsilavinusiems ” savo rinkimų fanams neparašėte , kad be suderinimo su miesto valdančiaisiai niekas niekur neįvyksta ? O kas iš miesto liberalių padėjo ” derybų ” parašą dėl palapinių statybos , kukliai nutylėjote ? Ir kas vadovavo miestui ir administracijai kada vyko ” derinimas ” ? Supratingai kiršinama ? Ar toks tikslas ? Pamiršote paminėti , kad Klasco keitėsi vadovai po to, kada joje dirbo ponas Vaitkus , ar “nežinojote” ? Išrinktas meru Vaitkus ieškojo kompromiso naudingo klaipėdiečiams su VADOVU ! ____2023-02-09 Šaltinis vz ___AB Klaipėdos jūrų krovinių kompaniją („Klasco“) palieka generalinis direktorius Vytautas Štumbergas, pareigas eis Vitalijus Muštuk . Štumbergas „Klasco“ vadovavo nuo 2019 m., jis pakeitė Vytautą Kauną.
   _____ P.S. Sakyčiau menka ir negarbinga , pone konservatoriau Petrošiau . Jūsų ” informatyvūs ” tekstai tikrai tik ” labiau išsilavinusiems ” . Linkiu politinio žlugimo. Lietuva ir Klaipėda privalo atsigauti .

  3. AvatarAntanas (IP: 84.15.249.7)

   O, atsirado seimo narys liberalkonservatorius Petrošius… Buvo kažkur :dingęs” šis aktyvistas. Ką nuveikė seime – nė žodžio, bet užtat Klaipėdoje padėjo įvykdtri Ligoninių reformą.. Ką tas buvęs “žymus” svirplių verslo specialistas dar reformuos Klaipėdoje? Tokių veikėjų ir pn, priėmimas į konservatorių partiją ją ir žlugdo-sužlugdė. Tame tarpe dar tokie kaip Kaveckas,,Razbatauskas, generolas Pocius dabartinis Kl.konservatorių direktorius.. Dar ir į seimą prasibrovė…..
   Tas Petrošius nieko daugiau nesugeba kaip kritikuoti kitus ,tyčiotis…..

  4. AvatarGražus rytas (IP: 90.131.52.39)

   Pono konservatoriaus , buvusio kandidato į Klaipėdos merus , pono Petrošiaus ” sąmokslo teorija ” paklaidžioti inspiravo ir mane ____ Klaipėdos meras liberalusis Grubliauskas . Su jo sąrašu į miesto tarybą patenka ir ponas Petrošius . Poną tenkino Klaipėdos valdymas , nes pasirinko sąrašą su meru ir ponu Neniškiu , kuris 2003–2019 m. VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ direktorius, o nuo 2019 m. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius ? ATSILAISVINO ” Klaipėdos keleivinio transporto ” direktoriaus vieta, o žinant pono Petrošiaus darbinį įdirbį iki rinkimų , ” autobusiukų ” versle užgimė karjeros viltis ? 😉 UAB „Samvik“ direktorius, 2017–2018 m. UAB „Kautra“ filialo vadovas, 2019–2020 m. UAB „Vežesta“ direktorius . Deja …Vieta lieka “laisva”, o nusivylęs ponas politikas Petrošius ,palikęs sąrašo rinkėjus, kurie jį išrinko į miesto tarybą , nušuoliuoja pas Klaipėdos konservatorius , nes pažadėjo vietą sąraše į seimą ? Kas galėtų paneigti , kad tai nėra pono karjeros šuolių sąsajos ? Ir “dalyvavimo metai ” tokie šalia vienas kito 😉 Ne taip kaip ponas Vaitkus kažkada dirbo ir kur keitėsi vadovai . Štai toks mano , ne politiko , apmąstymas .

  5. AvatarLhf (IP: 88.118.3.223)

   Teisingai. Klasco savo dulkėm ir rudom palapkėm užėmę prestižinę, centrinę miesto erdvę. Juos apskritai reikia iš tos teritorijos išgyvendint iš centro arba paspausti, kad teritorija bent kiek estetiškiau atrodytų.

  6. AvatarJudas (IP: 88.118.202.157)

   Vaitkau, o ką padarei, kad patraukt savo pastatytas palapines iš miesto centro dar nebūdamas meru ?

   • AvatarTikrai judas (IP: 90.131.52.39)

    O konservatorių , buvusį kandidatą į Klaipėdos merus Petrošių visiškai tenkintų palapinės kurios ilgą laiką buvo diskusijų ir teisminių ginčų objektas ? Tegul stovi ? Čia tokia konservatoriaus Petrošiaus ” meilės Klaipėdai ir klaipėdiečiams ” forma ? “Rūpestingasis ” paliktų savieigai dar gal keleriems metams ? Negi gali tartis ir ieškoti kompromisų ? Fui….🙄 Meras Vaitkus ėmė ir susitarė , o konservatorius Petrošius ėmė vėl aimanuoti …? Ypatingai nemaloni politinė persona …man tokie – kiršintojai …Linkiu politinio žlugimo . Klaipėda turi klestėti .

   • AvatarBukagalvi , jude (IP: 90.131.52.39)

    ką gali padaryti asmuo neturintis įgaliojimų ? O štai kodėl kiti ” nieko nežinojo ” man keista …..Valstybinė teritorijų planavimo ir statybų inspekcija ėmėsi 2019-ųjų pavasarį. Ji po tyrimo konstatavo, jog statybos buvo vykdomos pažeidžiant Statybų įstatymo nuostatas ir surašė privalomąjį nurodymą iki 2020 metų sausio 25 d. nugriauti palapines bei sutvarkyti statybvietę. ____Pagaliau prasidėjus bylinėjimuisi iš esmės 2021 m. ___________ P.S. kaip suprantu STATYBŲ INSPEKCIJA ! turi teisę tirti ar nepažeidžiamos Statybų įstatymo nuostatos !!!!! Ne uosto direkcijos vadovas !

  7. AvatarNevatnikas (IP: 90.131.51.224)

   Oi, koks stiprus subinlaižio komentaras.

  8. AvatarKas būtų jeigu būtų? (IP: 84.15.188.82)

   Straipsnyje samprotaujama: “Šis atvejis, matyt, ne visai toks, tačiau kas dabar galėtų paneigti, kad visų šių Klaipėdos mero karjeros laiptelių ir šios istorijos sąsajos tėra atsitiktinumas? Manau, kad uosto direkcijos teritorijoje „Klasco” statant palapines buvo galima tikėtis ateityje iškilsiančių problemų. Bet gal toks ir buvo planas? Tik nepavykęs?’ . Planas? Koks dar planas? Autoriau, kas galėtų paneigti, kad jei jūs turėtumėte ratus, tai būtumėte autobusas? Nes toks buvo jūsų “planas”. Senas barzdotas posakis – jeigu bobutė turėtų ratus, būtų autobusas!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt