P0

Regionas

Palangoje – daugiau elektromobilių įkrovimo vietų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-21


„Kaip žinia, Palangoje buvo įdiegtos ir kovą pradėjo veikti į kurortą įvažiuojančių automobilių srautų stebėjimo kameros. Štai ką pamatėme: nuo kovo iki lapkričio 16 dienos į Palangą įvažiavo nei daug, nei mažai – 2 mln. 338,3 tūkst. transporto priemonių, iš jų vasaros mėnesiais, t.y. nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d., – 1 mln. 26,6 tūkst.”, – savo socialinio tinklo paskyroje rašo Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Kartu jis praneša, jog Palangos miesto rinkliavų centras buvo paskelbęs viešą konkursą dėl elektrinių automobilių pakrovimo stotelių įrengimo Taikos g. 2 ir Ronžės g. 5A ir šį konkurso laimėjo UAB „Ignitis“. Bendrovė įsipareigojo kurorte įrengti ne mažiau 24 naujų elektromobilių įkrovimo vietų: Taikos g. 2 – ne mažiau 8 automobilių pakrovimo stotelių po dvi didelės galios įkrovimo bei 2 stoteles po dvi labai didelės galios įkrovimo prieigas, o aikštelėje Ronžės g. 5A – ne mažiau 2 stotelių po dvi didelės galios įkrovimo prieigas.

Meras skelbia, jog minėtos stotelės abiejose aikštelės turės būti įrengtos iki ateinančių metų liepos 1 dienos.

Be to, dar 15 naujų elektromobilių įkrovimo vietų žada įrengti naujas prekybos centras, kuris duris kurorte žada atverti kitų metų antrojoje pusėje.

Šiuo metu Palangoje veikia penkios elektromobilių įkrovimo prieigos.


  2023-11-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt