Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-11-22 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, antradienį Lietuvoje koronavirusinė infekcija patvirtinta 980 žmonių, iš kurių 189 užsikrėtė antrą kartą, 30– trečią. Tarp susirgusiųjų buvo 49 klaipėdiečiai: 6 užsikrėtė antrą kartą, 4 – trečią.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje paaugo 22 proc., uostamiestyje – 37,9 proc.
Klaipėdoje atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 252 atvejų iki 271 ir uostamiestis dar per dvi pozicijas pablogino savo padėtį, atsidūręs jau 35-oje vietoje. Šalyje šis rodiklis padidėjo nuo 292,5 iki 303,8 atvejo.
Blogiausioje situacijoje išlieka Jurbarko rajono savivaldybė, o geriausioje ir toliau yra Plungės rajono savivaldybė.
Šalyje praėjusią parą sirgo 11 591 žmogus – net 992 daugiau nei prieš parą. Klaipėdoje užsikrėtusiųjų skaičius padidėjo nuo 487 iki 547.
Praėjusią parą mirčių nuo COVID-19 nefiksuota ir bendras tokių netekčių skaičius šalyje dabar yra 9762. Iš jų 430 sudaro nuo šios infekcijos mirę klaipėdiečiai.
Per parą nuo COVID-19 šalyje paskiepyti 689 žmonės, nuo gripo – 1325.
Parašykite komentarą