P0

Kultūra

„Nepatogus kinas“ kviečia naujoms patirtims Klaipėdos universitete

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-11-23


Klaipėdos universitetas (KU) ir festivalio „Nepatogus kinas“ komanda kviečia į išskirtines patirtis su bendrakūrystės projektu NK-DOKU: lapkričio 27-ąją, pirmadienį, sudalyvauti 20 min. trukmės patirtyje su virtualios realybės (VR) akiniais, o 15 val. – pilnametražio filmo „Padainuok man“ peržiūroje.

Virtualios realybės patirtis „Missing 10 Hours“ kviečia susipažinti su Gregu ir Mara. Ji – 22 metų mergina, kurios vakaro istorija priklausys nuo žiūrovų pasirinkimų. Tai – įtraukianti patirtis, kalbanti apie tyčinio apsvaiginimo atvejus ir atsakingą buvimą situacijose, kuriose reikia įsiterpti ir suteikti pagalbą. Registruotis čia.

Filme „Padainuok man“ pasakojama apie tai, kad Butano kalnuose jaunieji vienuoliai tam tikrą laiką kasdien turi paskirti balsu kartojamai maldai. Berniukams šiandien viskas gerokai paprasčiau nei praeitiems kartoms. Linguodami jie tuo pačiu žaidžia telefonais, maldą palikdami kūnui, ne protui. Kaip vienuolių gyvenimų pakeitė virtualybė? Į klausimą bando atsakyti filmo režisierius Thomas Balmes.

Renginys – nemokamas. Šis renginys – festivalio „Nepatogus kinas“ komandos vykdomos iniciatyvos NK-DOKU dalis, skatinanti įvairiose bendruomenėse rengti kino seansus ir diskutuoti svarbiais šiandienos klausimais.

VR patirtys ir filmo peržiūra vyks Aula Magna AK1 auditorijoje lapkričio 27-ąją, pirmadienį, nuo 11 iki 17 val. (PC „Studlendas”, Herkaus Manto g. 90).


  Kultūros straipsnių vidus

  2023-11-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt